Závodníci

počet záznamů: 244   (1 - 100) tisk filtr
St.č. Jméno Kategorie Klub Družstvo P Registrován od
150. Pavel Adel karta A-M35 KC Hlinsko ANOzaplaceno 23.dubna 2019
608. Jiří Aisbrych karta C-M55 SportRaces-Isaac Team ANOzaplaceno 22.dubna 2019
454. Zdeněk Albl karta B-M40 TJ Kovo Praha ANOzaplaceno 28.dubna 2019
151. Jiří Baier karta A-M35 AC Sparta praha cycling akamedie ANOzaplaceno 19.dubna 2019
639. Pavel Balák karta C-M55 Moravec Team ANOzaplaceno 13.června 2019
829. Petr Balásek karta E-M70 Rohozec Amulet Team ANOzaplaceno 18.dubna 2019
850. Václav Bečka karta E-M70 CYKLO POKR I ANOzaplaceno 25.dubna 2019
371. Michal Běhounek karta B-M40 Veloservis team ANOzaplaceno 23.dubna 2019
46. Ondřej Beran karta M KC Slavia Praha ANOzaplaceno 12.června 2019
749. Petr Beránek karta D-M65 TJ AŠ ML.BOLESLAV ANOzaplaceno 27.dubna 2019
768. Jiří Beránek karta D-M60 TJ AŠ ML.BOLESLAV ANOzaplaceno 1.května 2019
555. Marek Bittman karta C-M50 TJ Kovo Praha ANOzaplaceno 24.dubna 2019
193. Luděk Blinka karta A-M35 Cykloteam MXM Hulín ANOzaplaceno 11.června 2019
592. Zdeněk Brabec karta C-M50 Open Cycling Academy ANOzaplaceno 23.dubna 2019
154. Václav Bradna karta A-M35 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 9.dubna 2019
717. Vladimír Bradna karta D-M65 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 23.dubna 2019
787. Lubomí Brusch karta D-M60 SWEEP Ultimate sport ANOzaplaceno 11.června 2019
355. Jan Bryxi karta B-M45 AC Sparta praha cycling akamedie ANOzaplaceno 21.dubna 2019
704. Josef Burgr karta D-M65 CSK MARKUS ANOzaplaceno 22.dubna 2019
468. Rudolf Cogan karta B-M45 AEROTEC 24.května 2019
368. Petr Čapek karta B-M40 SWEEP Ultimate sport ANOzaplaceno 20.dubna 2019
552. Roman Čapek karta C-M55 NoTeam Hradec Králové ANOzaplaceno 22.dubna 2019
39. David Černohorský karta M AC Sparta praha cycling akamedie ANOzaplaceno 4.května 2019
815. Antonín Černý karta E-M70 Cyklo Kern ANOzaplaceno 19.dubna 2019
377. Jiří Čičko karta B-M40 SSC Železný Brod ANOzaplaceno 22.dubna 2019
857. Naďa Čivrná karta E-Ž50 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice ANOzaplaceno 28.dubna 2019
860. Zuzana Dlabová karta E-Ž50 SK Velo Praha ANOzaplaceno 13.května 2019
414. Zdeněk Drábek karta B-M40 CYCLING BRNO ANOzaplaceno 18.dubna 2019
705. Petr Drahoš karta D-M60 Family team Hlinsko spolek ANOzaplaceno 23.dubna 2019
358. Vojtěch Drtina karta B-M40 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 19.dubna 2019
153. Daniel Dubovči karta A-M30 ŽÁDNÝ TÝM!!! 24.dubna 2019
15. Tomáš Dudek karta M CK Kolo-park.cz ANOzaplaceno 27.dubna 2019
352. Martin Dvořáček karta B-M45 CYCLING BRNO ANOzaplaceno 23.dubna 2019
465. Martin Dvořáček karta B-M45 CYCLING BRNO ANOzaplaceno 21.května 2019
634. Šárka Dýrová karta C-Ž30 SportRaces-Isaac Team 6.května 2019
422. Emil Eger karta B-M40 Dexter Cycling ANOzaplaceno 23.dubna 2019
819. Miroslav Frič karta E-M70 Slávie-Karlovy Vary ANOzaplaceno 18.dubna 2019
399. Michal Guse karta B-M40 MS Auto Ceska Lipa ANOzaplaceno 24.dubna 2019
632. Alena Háblová karta C-Ž CK Salaš - Slovácká Kolovna CK Salaš - Slovácká Kolovna 28.dubna 2019
822. Oldřich Hacaj karta E-M70 KL sport Most ANOzaplaceno 18.dubna 2019
556. Stanislav Hájek karta C-M55 CSK MARKUS ANOzaplaceno 18.dubna 2019
843. Jan Hájek karta E-M75 Cyklo Kern ANOzaplaceno 19.dubna 2019
369. Jaroslav Halík karta B-M45 Veloservis team ANOzaplaceno 25.dubna 2019
707. Jaromír Hampl karta D-M65 KCL Kooperativa - Svijany 25.dubna 2019
744. Miroslav Hanus karta D-M65 Sportovní klub MS AUTO ANOzaplaceno 24.dubna 2019
44. Martin Havránek karta M Cyklosport Berka ANOzaplaceno 11.června 2019
723. Rudolf Havrda karta D-M60 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 18.dubna 2019
706. Oldřich Herčík karta D-M65 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 23.dubna 2019
605. Jiri Hledik karta C-M55 KC Slavia Praha ANOzaplaceno 25.dubna 2019
779. Jitka Hodáňová karta D-Ž40 SK PRIMA POLIČKA ANOzaplaceno 2.května 2019
834. Augustin Hoffmann karta E-M75 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 29.dubna 2019
366. Rostislav Hofman karta B-M45 KC Konrad Vratislavice ANOzaplaceno 24.dubna 2019
760. Jiří Holas karta D-M60 TJ Lokomotiva Nymburk ANOzaplaceno 22.dubna 2019
742. Jaroslav Holík karta D-M60 SKC Pečky ANOzaplaceno 25.dubna 2019
828. Karel Horáček karta E-M75 Kbely Cycling Team ANOzaplaceno 23.dubna 2019
455. Miroslav Horvát karta B-M40 AC Sparta praha cycling akamedie 28.dubna 2019
351. Miroslav Horváth karta B-M40 AC Sparta praha cycling akamedie ANOzaplaceno 20.dubna 2019
45. Miroslav Hraběta karta M KCR Roudnice nad Labem ANOzaplaceno 11.června 2019
633. Petr Hrdý karta C-M50 TJ Kovo Praha ANOzaplaceno 4.května 2019
706. Milan Hrubec karta D-M65 1.května 2019
786. Milan Hrubec karta D-M65 TJ Lokomotiva Nymburk 7.června 2019
3. Jakub Hrubý karta M KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 4.května 2019
631. Jan Hruška karta C-M50 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 28.dubna 2019
356. Roman Hynek karta B-M45 Sokol Veltěž 24.dubna 2019
630. Jiří Charuza karta C-M50 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 28.dubna 2019
840. František Charvát karta E-M70 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 20.dubna 2019
467. Jan Chudý karta B-M40 SK Bagbike Ostrava ANOzaplaceno 21.května 2019
782. šenk Jaroslav karta D-M60 ZP Cyklo PROOFY Corratec 2.června 2019
721. Vladimír Jelínek karta D-M60 Cyklo Kern ANOzaplaceno 25.dubna 2019
210. Pavel Jelinek karta A-M35 KC Slavia Praha 9.června 2019
564. Petr Jeřábek karta C-M50 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 24.dubna 2019
858. Antonín Ježek karta E-M70 KL sport Most KL sport Most 29.dubna 2019
803. Věra Ježková karta E-Ž60 Slávie-Karlovy Vary 22.dubna 2019
784. Jaroslav Jirásek karta D-M65 KL sport Most ANOzaplaceno 3.května 2019
861. Jaroslav Jiroušek karta E-M70 Agro Kolín 21.května 2019
844. Zdeněk Joch karta E-M70 CK A JE TO TŘEBÍČ ANOzaplaceno 23.dubna 2019
824. Zdeněk Karásek karta E-M80 cyklo bendl 24.dubna 2019
842. Jiří Kasal karta E-M70 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 18.dubna 2019
746. Ludvík Killinger karta D-M65 CYKLO TEAM KILLI ANOzaplaceno 25.dubna 2019
401. Ludvík Killinger karta B-M40 CYKLO TEAM KILLI ANOzaplaceno 25.dubna 2019
580. Robert Kleiner karta C-M50 LAWI Granfondo ANOzaplaceno 22.dubna 2019
774. Jiří Klíma karta D-M60 Elmtrade racing team ANOzaplaceno 25.dubna 2019
458. Lukáš Klinecký karta B-M40 LDK ANOzaplaceno 29.dubna 2019
36. Radek Koblic karta M CT WEBER 28.dubna 2019
709. Pavel Kohoutek karta D-M65 LDK LDK I ANOzaplaceno 21.dubna 2019
806. Josef Koloc karta E-M75 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 18.dubna 2019
202. Josef Komárek karta A-M35 LDK ANOzaplaceno 26.dubna 2019
810. Zdeněk Kopal karta E-M70 TJ Plamen Chodov ANOzaplaceno 29.dubna 2019
809. Václav Kopecký karta E-M75 TOI TOI,cykloklub Slaný ANOzaplaceno 18.dubna 2019
641. Jan Kopka karta C-M55 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 19.června 2019
383. Karel Kopr karta B-M45 KC Slavia Praha ANOzaplaceno 19.dubna 2019
788. Václav Kopta karta D-M60 SWEEP Ultimate sport 19.června 2019
626. Stanislav Kosák karta C-M50 KCL Kooperativa - Svijany ANOzaplaceno 27.dubna 2019
40. Tomáš Kotrlík karta M LAWI Stars - GIANT ANOzaplaceno 21.května 2019
646. František Kozel karta C-M50 Green energy CSF ANOzaplaceno 22.května 2019
770. Josef Král karta D-M65 Kbely Cycling Team ANOzaplaceno 18.dubna 2019
204. Tomáš Kratochvíl karta A-M35 26.dubna 2019
423. Martin Kraus karta B-M45 TJ Plamen Chodov ANOzaplaceno 28.dubna 2019
783. Katarína Krejčíková karta D-Ž40 TJ Lokomotiva Nymburk ANOzaplaceno 3.května 2019
758. Radoslav Krummer karta D-M60 Slávie-Karlovy Vary ANOzaplaceno 23.dubna 2019

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery