Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Chvaletice - kritérium
  • číslo: 8
  • datum1.června 2019
  • bodování v soutěžích:

Výsledky klubů ELM č.8 / 2019

Pořadí Klub Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 TJ Kovo Praha

194  Jiří Šonský
555  Marek Bittman
856  Antonín Mlátek
713  Petr Šorm
436  Petr Neuvirt

A-M35
C-M50
E-M70
D-M65
B-M45

1
1
3
4
5

+ 50
+ 50
+ 43
   40
   37

143
2 CYCLING BRNO

597  Robert Skřeček
414  Zdeněk Drábek
462  Robert Šmíd

C-M55
B-M40
B-M40

1
1
3

+ 50
+ 50
+ 43

143
3 KCL Kooperativa - Svijany

842  Jiří Kasal
840  František Charvát
707  Jaromír Hampl
806  Josef Koloc
706  Oldřich Herčík

E-M70
E-M70
D-M65
E-M75
D-M65

1
2
2
5
7

+ 50
+ 46
+ 46
   37
   31

142
4 Kbely Cycling Team

770  Josef Král
828  Karel Horáček
827  Václav Trsek

D-M65
E-M75
E-M75

1
2
4

+ 50
+ 46
+ 40

136
5 Cyklo Kern

780  Pavel Prchal
843  Jan Hájek
725  Václav Zelenka

D-M60
E-M75
D-M65

2
3
5

+ 46
+ 43
+ 37

126
6 TJ Lokomotiva Nymburk

775  Josef Michl
783  Katarína Krejčíková

D-M60
D-Ž40

1
1

+ 50
+ 50

100
7 KC Slavia Praha

383  Karel Kopr
605  Jiri Hledik

B-M45
C-M55

1
2

+ 50
+ 46

96
8 TJ AŠ ML.BOLESLAV

768  Jiří Beránek
749  Petr Beránek

D-M60
D-M65

3
6

+ 43
+ 34

77
9 SportRaces-Isaac Team

152  Ondřej Švanda

A-M30

1

+ 50

50
10 Kola Brabec Rumburk

839  Herbert Michel

E-M75

1

+ 50

50
11 cyklo bendl

824  Zdeněk Karásek

E-M80

1

+ 50

50
12 Vokolek-Cycling-Team

42  Petr Picka

M

1

+ 50

50
13 TJ Agro Kolín

374  Petr Novotný

B-M45

2

+ 46

46
14 CYKLO ATOM

591  Tomáš Vrbka

C-M50

2

+ 46

46
15 CK Vinohradské šlapky

428  Tomáš Vobecký

B-M40

2

+ 46

46
16 SKC Pečky

832  Miloslav Šturc

E-M80

2

+ 46

46
17 Hradecký Spinning Klub

785  Tereza Vinšálková

D-Ž40

2

+ 46

46
18 SK PRIMA POLIČKA

779  Jitka Hodáňová

D-Ž40

3

+ 43

43
19 CYKLO POKR I

837  Milan Mattuš

E-M80

3

+ 43

43
20 CSK MARKUS

583  Přemysl Šváb

C-M50

3

+ 43

43
21 CK Omlazení.cz

551  Ivo Strnad

C-M55

3

+ 43

43
22 Veloservis team

369  Jaroslav Halík

B-M45

3

+ 43

43
23 Tesaři Osík

778  Stanislav Petraš

D-M65

3

+ 43

43
24 Family team Hlinsko spolek

705  Petr Drahoš

D-M60

4

+ 40

40
25 galaxy cyklošvec stevens

859  Jiří Němec

E-M70

4

+ 40

40
26 AC Sparta praha cycling akamedie

355  Jan Bryxi

B-M45

4

+ 40

40
27 mastercam-loko praha

776  Josef Říha

D-M60

5

+ 37

37
28 Slávie-Karlovy Vary

819  Miroslav Frič

E-M70

5

+ 37

37

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery