Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Monínec - silnice
  • číslo: 6
  • datum8.května 2019
  • bodování v soutěžích:

Výsledky klubů ELM č.6 / 2019

Pořadí Klub Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 KCL Kooperativa - Svijany

842  Jiří Kasal
425  František Landa
806  Josef Koloc
723  Rudolf Havrda
631  Jan Hruška
154  Václav Bradna
840  František Charvát
427  Martin Pospíšil
707  Jaromír Hampl
717  Vladimír Bradna

E-M70
B-M45
E-M75
D-M60
C-M50
A-M35
E-M70
B-M45
D-M65
D-M65

1
1
2
2
2
2
4
4
5
8

+ 50
+ 50
+ 46
   46
   46
   46
   40
   40
   37
   28

146
2 AC Sparta praha cycling akamedie

600  Josef Vejvoda
181  Michal Kubíček
39  David Černohorský
151  Jiří Baier
4  František Maroušek
353  Michal Rydval
456  Přemysl Kuchař
624  Ian Wood

C-M55
A-M35
M
A-M35
M
B-M45
B-M40
C-M50

1
1
2
3
3
3
4
6

+ 50
+ 50
+ 46
   43
   43
   43
   40
   34

146
3 CSK MARKUS

802  Alena Mikšovská
704  Josef Burgr
556  Stanislav Hájek
361  Tomáš Tajtl
703  Igor Kubín
818  Jiří Machulka

E-Ž50
D-M65
C-M55
B-M40
D-M65
E-M70

1
2
2
3
4
6

+ 50
+ 46
+ 46
   43
   40
   34

142
4 CYCLING BRNO

414  Zdeněk Drábek
362  Miroslav Šváb
597  Robert Skřeček

B-M40
B-M40
C-M55

1
2
3

+ 50
+ 46
+ 43

139
5 Cyklo Kern

843  Jan Hájek
780  Pavel Prchal
725  Václav Zelenka
815  Antonín Černý

E-M75
D-M60
D-M65
E-M70

3
3
7
12

+ 43
+ 43
+ 31
   18

117
6 TJ Lokomotiva Nymburk

783  Katarína Krejčíková
775  Josef Michl

D-Ž40
D-M60

1
4

+ 50
+ 40

90
7 CYKLO POKR I

837  Milan Mattuš
850  Václav Bečka

E-M80
E-M70

1
5

+ 50
+ 37

87
8 LAWI Granfondo

625  Martin Šlégl
580  Robert Kleiner

C-M50
C-M50

1
5

+ 50
+ 37

87
9 CYKLO TEAM KILLI

746  Ludvík Killinger
401  Ludvík Killinger

D-M65
B-M40

1
5

+ 50
+ 37

87
10 Kbely Cycling Team

828  Karel Horáček
770  Josef Král

E-M75
D-M65

1
6

+ 50
+ 34

84
11 Sportovní klub MS AUTO

759  Miroslav Tuček
174  Pavel Veselý

D-M65
A-M35

3
4

+ 43
+ 40

83
12 ŽÁDNÝ TÝM!!!

207  Ondřej Vater
627  Jaroslav Mukařovský

A-M30
C-M50

1
7

+ 50
+ 31

81
13 Slávie-Karlovy Vary

758  Radoslav Krummer
819  Miroslav Frič

D-M60
E-M70

1
9

+ 50
+ 25

75
14 RC PFEIL Hof

777  Luboš Růžička
628  Martin Růžička

D-M60
C-M55

5
6

+ 37
+ 34

71
15 CK Kolo-park.cz

15  Tomáš Dudek

M

1

+ 50

50
16 Veloservis team

369  Jaroslav Halík

B-M45

2

+ 46

46
17 SK PRIMA POLIČKA

779  Jitka Hodáňová

D-Ž40

2

+ 46

46
18 CK Znojmo

835  Lubomír Novák

E-M70

2

+ 46

46
19 CK LOKOMOTIVA Pardubice

854  Miloslav RYS

E-M70

3

+ 43

43
20 CYKLO ATOM

591  Tomáš Vrbka

C-M50

3

+ 43

43
21 Open Cycling Academy

592  Zdeněk Brabec

C-M50

4

+ 40

40
22 SportRaces-Isaac Team

608  Jiří Aisbrych

C-M55

4

+ 40

40
23 CK Vinohradské šlapky

557  Karel Prager

C-M55

5

+ 37

37
24 galaxy cyklošvec stevens

859  Jiří Němec

E-M70

7

+ 31

31
25 KC Slavia Praha

605  Jiri Hledik

C-M55

7

+ 31

31
26 NoTeam Hradec Králové

552  Roman Čapek

C-M55

8

+ 28

28
27 RICOHIMPROMAT TÁBOR

800  Miloslav Šustr

E-M70

8

+ 28

28
28 TJ Kovo Praha

856  Antonín Mlátek

E-M70

10

+ 22

22
29 Axon sport team extra

808  Jiři Šrejma

E-M70

11

+ 20

20

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery