Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: časovka
  • číslo: 3
  • datum28.dubna 2019
  • bodování v soutěžích:

Výsledky klubů ELM č.3 / 2019

Pořadí Klub Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 SportRaces-Isaac Team

152  Ondřej Švanda
576  Klára Zadáková
801  Jaroslava Mojžíšová
701  Jaromír Mojžíš

A-M30
C-Ž
E-Ž60
D-M65

1
1
2
10

+ 50
+ 50
+ 46
   22

146
2 AC Sparta praha cycling akamedie

355  Jan Bryxi
151  Jiří Baier
353  Michal Rydval
455  Miroslav Horvát

B-M45
A-M35
B-M45
B-M40

1
1
2
4

+ 50
+ 50
+ 46
   40

146
3 SKC Pečky

849  Pavlína Kšírlová
832  Miloslav Šturc
742  Jaroslav Holík
847  Vladimír Vokatý

E-Ž50
E-M80
D-M60
E-M70

1
1
4
12

+ 50
+ 50
+ 40
   18

140
4 KCL Kooperativa - Svijany

723  Rudolf Havrda
842  Jiří Kasal
154  Václav Bradna
806  Josef Koloc
425  František Landa
840  František Charvát
452  Jan Pícha
716  Petr Soják
427  Martin Pospíšil
631  Jan Hruška
360  David Landa
750  Jiří Strnad
707  Jaromír Hampl
626  stanislav kosák
358  Vojtěch Drtina
717  Vladimír Bradna

D-M60
E-M70
A-M35
E-M75
B-M45
E-M70
B-M40
D-M60
B-M45
C-M50
B-M45
D-M60
D-M65
C-M50
B-M40
D-M65

2
2
3
3
4
4
5
6
7
7
8
8
8
9
11
12

+ 46
+ 46
+ 43
   43
   40
   40
   37
   34
   31
   31
   28
   28
   28
   25
   20
   18

135
5 CSK MARKUS

704  Josef Burgr
556  Stanislav Hájek
703  Igor Kubín
802  Alena Mikšovská
583  Přemysl Šváb
818  Jiří Machulka

D-M65
C-M55
D-M65
E-Ž50
C-M50
E-M70

2
2
3
3
5
7

+ 46
+ 46
+ 43
   43
   37
   31

135
6 CYKLO POKR I

179  Michal Šmahel
837  Milan Mattuš
599  Petr Zajíc

A-M30
E-M80
C-M50

2
3
4

+ 46
+ 43
+ 40

129
7 CYKLO TEAM KILLI

746  Ludvík Killinger
403  Jan Valeš
401  Ludvík Killinger
594  Lubomír Vitouch

D-M65
B-M45
B-M40
C-M55

1
5
6
9

+ 50
+ 37
+ 34
   25

121
8 SSC Železný Brod

737  Lenka Vávrová
373  Jaroslav Vávra
377  Jiří Čičko

D-Ž40
B-M45
B-M40

1
6
7

+ 50
+ 34
+ 31

115
9 Sportovní klub MS AUTO

174  Pavel Veselý
759  Miroslav Tuček
629  Josef Semerád
385  Petr Nováček

A-M35
D-M65
C-M50
B-M45

2
6
8
9

+ 46
+ 34
+ 28
   25

108
10 Cyklotrénink-František Trkal

569  Monika Simonová
590  Veronika Muchová

C-Ž30
C-Ž30

1
2

+ 50
+ 46

96
11 LAWI Granfondo

625  Martin Šlégl
580  Robert Kleiner

C-M50
C-M50

1
3

+ 50
+ 43

93
12 SWEEP Ultimate sport

368  Petr Čapek
753  Vladimír Lebeda

B-M40
D-M65

1
5

+ 50
+ 37

87
13 RC PFEIL Hof

628  Martin Růžička
777  Luboš Růžička
453  Petr Smaržík

C-M55
D-M60
B-M40

5
7
12

+ 37
+ 31
+ 18

86
14 ŽÁDNÝ TÝM!!!

380  Jan Štefan
207  Ondřej Vater

B-M40
A-M30

3
3

+ 43
+ 43

86
15 Cyklo Kern

843  Jan Hájek
721  Vladimír Jelínek
814  Karel Prach

E-M75
D-M60
E-M70

4
9
15

+ 40
+ 25
+ 12

77
16 Kbely Cycling Team

828  Karel Horáček
770  Josef Král

E-M75
D-M65

1
9

+ 50
+ 25

75
17 Rohozec Amulet Team

451  Karel Petera
829  Petr Balásek

B-M45
E-M70

3
13

+ 43
+ 16

59
18 LDK

709  Pavel Kohoutek
841  Miroslav Novák

D-M65
E-M70

4
14

+ 40
+ 14

54
19 TJ Kovo Praha

856  Antonín Mlátek
454  Zdeněk Albl

E-M70
B-M40

8
9

+ 28
+ 25

53
20 Veloservis team

811  Jarmila Machačová

E-Ž60

1

+ 50

50
21 Cyklosport Bendl

570  Ladislav Vlček

C-M55

1

+ 50

50
22 Cyklo Point Jičín

760  Jiří Holas

D-M60

1

+ 50

50
23 CK Kolo-park.cz

15  Tomáš Dudek

M

1

+ 50

50
24 CK Znojmo

835  Lubomír Novák

E-M70

1

+ 50

50
25 CYCLING BRNO

414  Zdeněk Drábek

B-M40

2

+ 46

46
26 Kola Brabec Rumburk

839  Herbert Michel

E-M75

2

+ 46

46
27 CYKLO ATOM

591  Tomáš Vrbka

C-M50

2

+ 46

46
28 Slávie-Karlovy Vary

758  Radoslav Krummer

D-M60

3

+ 43

43
29 CK LOKOMOTIVA Pardubice

854  Miloslav RYS

E-M70

3

+ 43

43
30 CK Kolokrám

206  Petr Toráň

A-M35

4

+ 40

40
31 Sport&Races;

608  Jiří Aisbrych

C-M55

4

+ 40

40
32 KAH sport Vrchlabí

855  František Malinský

E-M70

5

+ 37

37
33 TJ Lokomotiva Nymburk

775  Josef Michl

D-M60

5

+ 37

37
34 TOI TOI,cykloklub Slaný

809  Václav Kopecký

E-M75

6

+ 34

34
35 CUBE Cyklo Špicar Jilemnice

845  Jiří Lehotský

E-M70

6

+ 34

34
36 CK Omlazení.cz

551  Ivo Strnad

C-M55

6

+ 34

34
37 Sportovní klub MS AUTO

744  Miroslav Hanus

D-M65

7

+ 31

31
38 KC Slavia Praha

605  Jiri Hledik

C-M55

7

+ 31

31
39 NoTeam Hradec Králové

552  Roman Čapek

C-M55

8

+ 28

28
40 CK Vinohradské šlapky

428  Tomáš Vobecký

B-M40

8

+ 28

28
41 Cyklokros Milovice

579  Vladislav Švestka

C-M50

10

+ 22

22
42 RICOHIMPROMAT TÁBOR

800  Miloslav Šustr

E-M70

10

+ 22

22
43 Dexter Cycling

422  Emil Eger

B-M40

10

+ 22

22
44 mastercam-loko praha

776  Josef Říha

D-M60

10

+ 22

22
45 galaxy cyklošvec stevens

859  Jiří Němec

E-M70

11

+ 20

20

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery