Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Lučanské okruhy
  • číslo: 19
  • datum27.července 2014
  • bodování v soutěžích:

Výsledky družstev ELM č.19 / 2014

Pořadí Družstvo Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 CSK Markus I

648  Josef Burgr
481  Miroslav Kakač
646  Igor Kubín
647  Alena Mikšovská

D-M60
C-M55
D-M60
D-Ž50

1
1
3
1

+ 80
+ 80
+ 66
   60

226
2 KCL Kooperativa-Svijany I

633  Jiří Kasal
459  Martin Wűrz
166  Miroslav Živný
753  Augustin Hoffmann
307  Jan Hruška

D-M65
C-M50
A-M30
E-M70
B-M45

2
3
3
4
6

+ 72
+ 67
+ 60
   59
   44

199
3 Cyklo team Killi I

654  Ludvík Killinger
338  Jan Valeš
195  Ludvík Killinger

D-M60
B-M40
A-M35

2
3
4

+ 71
+ 63
+ 50

184
4 BMC Racing I

485  Tomáš Vitáček
329  Martin Šlégl
330  Robert Kleiner
498  Ladislav Vlček
319  Radek Beneš

C-M50
B-M45
B-M45
C-M50
B-M45

2
3
5
7
7

+ 72
+ 60
+ 49
   43
   39

181
5 KCL Kooperativa-Svijany II

452  Josef Ibehej
651  František Charvát
617  Stanislav Svárovský
451  Jaroslav Škoda
465  Luboš Feigl
605  Oldřich Herčík

C-M55
D-M65
D-M60
C-M55
C-M50
D-M60

2
4
6
8
10
14

+ 68
+ 60
+ 48
   32
   26
   14

176
6 CK Lokomotiva Pardubice I

801  Libuše NĚMCOVÁ
668  Miloslav RYS
666  Josef PAVLAS
667  Vladislav UTTENDORFSKÝ

E-Ž65
D-M65
D-M60
D-M60

1
5
7
13

+ 61
+ 54
+ 43
   16

158
7 TJ Lokomotiva Nymburk I

674  Milan Hrubec
20  Vlastimil Krupička
499  Josef Michl

D-M60
M
C-M55

5
4
7

+ 53
+ 50
+ 39

142
8 SK Cyklosport Kern I

672  Václav Zelenka
501  Pavel Prchal
777  Jan Hájek

D-M60
C-M55
E-M70

4
5
9

+ 59
+ 52
+ 29

140
9 SKC Pečky I

762  Blanka Hyblerová
491  Zdeněk Černý
660  Petr Vomáčko

E-Ž55
C-M50
D-M60

1
8
9

+ 67
+ 38
+ 30

135
10 Prestige cycling team I

782  Zdeněk Karásek
513  Jiří Boštík

E-M75
C-M50

1
4

+ 69
+ 62

131
11 TJ KOVO Praha I

750  Petr Vatlach
170  Michal Guse
627  Antonín Mlátek
656  Miroslav Vodák
606  Jiří Čapek

E-M75
A-M35
D-M65
D-M65
D-M60

2
5
10
12
12

+ 62
+ 44
+ 22
   18
   18

128
12 SSC Železný Brod I

175  Aleš Zeman
322  Jaroslav Dlab
471  Petr Kadlec

A-M30
B-M45
C-M50

4
8
9

+ 55
+ 34
+ 32

121
13 BMC Racing II

362  Jonáš Tichý
3  Radek Šuvada

B-M40
M

2
6

+ 68
+ 40

108
14 Eleven Cube Riders I

152  Přemysl Kuchař
185  Radek Procházka

A-M35
A-M30

2
6

+ 60
+ 41

101
15 CK Vinohradské šlapky I

619  Iva Mědílková
470  Peter Michalák

D-Ž40
C-M55

2
9

+ 56
+ 26

82
16 H.I.C. I

464  Lenka Bartošová
316  Tomáš Bartoš

C-Ž30
B-M45

3
10

+ 50
+ 24

74
17 KCL Kooperativa-Svijany III

609  Jaromír Hampl
342  Stanislav Kosák

D-M60
B-M45

8
9

+ 37
+ 29

66
18 KCL Kooperativa-Svijany IV

183  Marcel Ichnatolya
318  Petr Jeřábek

A-M30
B-M45

7
11

+ 35
+ 21

56
19 TJ Lokomotiva Nymburk II

500  Kateřina Krejčíková

C-Ž30

2

+ 55

55
20 KC Slavia Praha I

317  Karel Kopr

B-M40

5

+ 53

53
21 SK Cyklosport Kern II

167  Tomáš Kotrlík

A-M30

5

+ 49

49

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery