Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: silnice
  • číslo: 5
  • datum18.května 2014
  • bodování v soutěžích:

Výsledky družstev ELM č.5 / 2014

Pořadí Družstvo Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 CSK Markus I

481  Miroslav Kakač
648  Josef Burgr
646  Igor Kubín
647  Alena Mikšovská

C-M55
D-M60
D-M60
D-Ž50

1
2
3
1

+ 50
+ 46
+ 42
   30

138
2 KCL Kooperativa-Svijany I

633  Jiří Kasal
753  Augustin Hoffmann
459  Martin Wűrz
166  Miroslav Živný
307  Jan Hruška

D-M65
E-M70
C-M50
A-M30
B-M45

1
1
2
4
2

+ 48
+ 45
+ 44
   39
   39

137
3 CK Lokomotiva Pardubice I

679  Václav BEČKA
668  Miloslav RYS
801  Libuše NĚMCOVÁ
667  Vladislav UTTENDORFSKÝ

D-M65
D-M65
E-Ž65
D-M60

2
3
1
18

+ 43
+ 39
+ 32
   3

114
4 BMC Racing I

498  Ladislav Vlček
329  Martin Šlégl
485  Tomáš Vitáček
330  Robert Kleiner
319  Radek Beneš

C-M50
B-M45
C-M50
B-M45
B-M45

3
3
5
4
8

+ 40
+ 36
+ 31
   30
   18

107
5 Cyklo team Killi I

654  Ludvík Killinger
338  Jan Valeš
195  Ludvík Killinger

D-M60
B-M40
A-M35

1
3
7

+ 50
+ 33
+ 21

104
6 SK Cyklosport Kern I

672  Václav Zelenka
501  Pavel Prchal
778  Jaroslav Klika

D-M60
C-M55
E-M75

4
4
4

+ 38
+ 37
+ 26

101
7 SSC Železný Brod I

175  Aleš Zeman
322  Jaroslav Dlab
4  Jakub Menšík
471  Petr Kadlec

A-M30
B-M45
M
C-M50

2
5
6
8

+ 45
+ 27
+ 25
   19

97
8 Prestige cycling team I

513  Jiří Boštík
782  Zdeněk Karásek

C-M50
E-M75

1
1

+ 49
+ 39

88
9 Eleven Cube Riders I

152  Přemysl Kuchař
185  Radek Procházka
11  Radek Krummer

A-M35
A-M30
M

2
9
8

+ 39
+ 22
+ 19

80
10 TJ Lokomotiva Nymburk I

20  Vlastimil Krupička
499  Josef Michl
674  Milan Hrubec

M
C-M55
D-M60

4
6
11

+ 31
+ 30
+ 15

76
11 KCL Kooperativa-Svijany II

617  Stanislav Svárovský
605  Oldřich Herčík
465  Luboš Feigl
452  Josef Ibehej

D-M60
D-M60
C-M50
C-M55

6
7
9
11

+ 30
+ 27
+ 15
   10

72
12 KCL Kooperativa-Svijany III

173  Petr Klejna
609  Jaromír Hampl
342  Stanislav Kosák
469  Pavel Blažek

A-M30
D-M60
B-M45
C-M55

8
8
7
9

+ 26
+ 24
+ 21
   18

71
13 SKC Pečky I

762  Blanka Hyblerová
660  Petr Vomáčko

E-Ž55
D-M60

1
5

+ 37
+ 34

71
14 TJ Lokomotiva Nymburk II

500  Kateřina Krejčíková
204  Marek Krejčík
19  Lukáš Ouzký

C-Ž30
A-M35
M

1
6
11

+ 30
+ 24
+ 11

65
15 CK Vinohradské šlapky I

619  Iva Mědílková
235  Tomáš Vobecký

D-Ž40
A-M35

1
5

+ 30
+ 27

57
16 TJ KOVO Praha I

656  Miroslav Vodák
627  Antonín Mlátek
606  Jiří Čapek

D-M65
D-M65
D-M60

6
9
13

+ 22
+ 13
+ 10

45
17 H.I.C. I

464  Lenka Bartošová
316  Tomáš Bartoš

C-Ž30
B-M45

2
9

+ 27
+ 14

41
18 BMC Racing II

362  Jonáš Tichý

B-M40

1

+ 40

40
19 KCL Kooperativa-Svijany IV

472  Pavel Kalousek

C-M50

11

+ 10

10
20 SK Cyklosport Kern II

673  Karel Prach

D-M65

12

+ 9

9

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery