Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Monínec
  • číslo: 3
  • datum8.května 2014
  • bodování v soutěžích:

Výsledky družstev ELM č.3 / 2014

Pořadí Družstvo Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 CSK Markus I

648  Josef Burgr
481  Miroslav Kakač
646  Igor Kubín

D-M60
C-M55
D-M60

1
1
3

+ 50
+ 50
+ 40

140
2 KCL Kooperativa-Svijany I

633  Jiří Kasal
753  Augustin Hoffmann
166  Miroslav Živný
307  Jan Hruška
459  Martin Wűrz
454  Rudolf Havrda

D-M65
E-M70
A-M30
B-M45
C-M50
C-M55

1
1
4
5
7
8

+ 48
+ 42
+ 38
   30
   27
   16

128
3 BMC Racing I

329  Martin Šlégl
485  Tomáš Vitáček
498  Ladislav Vlček

B-M45
C-M50
C-M50

1
2
8

+ 47
+ 45
+ 24

116
4 CK Lokomotiva Pardubice I

347  Pavel PETR
668  Miloslav RYS
666  Josef PAVLAS
679  Václav BEČKA
667  Vladislav UTTENDORFSKÝ

B-M45
D-M65
D-M60
D-M65
D-M60

2
4
4
8
11

+ 43
+ 37
+ 36
   22
   10

116
5 Prestige cycling team I

513  Jiří Boštík
782  Zdeněk Karásek

C-M50
E-M75

1
1

+ 49
+ 36

85
6 Eleven Cube Riders I

152  Přemysl Kuchař
185  Radek Procházka
311  Petr Kobík
310  Vlastimil Firman

A-M35
A-M30
B-M45
B-M45

5
7
6
9

+ 30
+ 29
+ 25
   14

84
7 TJ Lokomotiva Nymburk I

20  Vlastimil Krupička
499  Josef Michl
671  František Plaček

M
C-M55
D-M60

3
6
10

+ 33
+ 26
+ 12

71
8 Cyklo team Killi I

654  Ludvík Killinger
338  Jan Valeš

D-M60
B-M40

2
8

+ 46
+ 23

69
9 KCL Kooperativa-Svijany II

617  Stanislav Svárovský
651  František Charvát
605  Oldřich Herčík
451  Jaroslav Škoda

D-M60
D-M65
D-M60
C-M55

6
9
8
9

+ 30
+ 19
+ 19
   13

68
10 SKC Pečky I

762  Blanka Hyblerová
339  Norbert Klvaň
491  Zdeněk Černý

E-Ž55
B-M40
C-M50

1
11
12

+ 34
+ 13
+ 11

58
11 KCL Kooperativa-Svijany III

609  Jaromír Hampl
342  Stanislav Kosák
173  Petr Klejna
469  Pavel Blažek

D-M60
B-M45
A-M30
C-M55

7
8
10
11

+ 22
+ 17
+ 15
   10

54
12 BMC Racing II

362  Jonáš Tichý
3  Radek Šuvada

B-M40
M

6
10

+ 31
+ 12

43
13 SSC Železný Brod I

175  Aleš Zeman

A-M30

3

+ 41

41
14 SK Cyklosport Kern I

501  Pavel Prchal

C-M55

4

+ 35

35
15 TJ KOVO Praha I

606  Jiří Čapek
656  Miroslav Vodák
627  Antonín Mlátek

D-M60
D-M65
D-M65

9
13
14

+ 15
+ 8
+ 7

30
16 CK Vinohradské šlapky I

470  Peter Michalák

C-M55

13

+ 8

8
17 KCL Kooperativa-Svijany IV

472  Pavel Kalousek

C-M50

16

+ 5

5

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery