Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Krátkého memoriál - silnice
  • číslo: 2
  • datum4.května 2014
  • bodování v soutěžích:

Výsledky družstev ELM č.2 / 2014

Pořadí Družstvo Závodníci Body
celk.
st.č. jméno, příjmení kat. umístění body
1 BMC Racing I

498  Ladislav Vlček
172  Vaclav Jelínek
485  Tomáš Vitáček

C-M50
A-M35
C-M50

1
1
4

+ 50
+ 50
+ 39

139
2 KCL Kooperativa-Svijany I

633  Jiří Kasal
307  Jan Hruška
459  Martin Wűrz
753  Augustin Hoffmann
166  Miroslav Živný

D-M65
B-M45
C-M50
E-M70
A-M30

1
2
3
4
12

+ 48
+ 43
+ 43
   26
   9

134
3 TJ Lokomotiva Nymburk I

207  Jan Šubrt
499  Josef Michl
20  Vlastimil Krupička
671  František Plaček
350  Jindřich Knížek

A-M35
C-M55
M
D-M60
B-M45

3
2
7
11
11

+ 43
+ 41
+ 31
   15
   10

115
4 KCL Kooperativa-Svijany II

605  Oldřich Herčík
451  Jaroslav Škoda
617  Stanislav Svárovský
465  Luboš Feigl
452  Josef Ibehej

D-M60
C-M55
D-M60
C-M50
C-M55

1
4
7
8
11

+ 50
+ 34
+ 30
   23
   12

114
5 TJ KOVO Praha I

656  Miroslav Vodák
606  Jiří Čapek
627  Antonín Mlátek
170  Michal Guse
201  Martin Čapek

D-M65
D-M60
D-M65
A-M35
A-M35

3
6
5
18
22

+ 35
+ 33
+ 29
   3
   1

97
6 KCL Kooperativa-Svijany III

609  Jaromír Hampl
649  Kateřina Pultarová
173  Petr Klejna
469  Pavel Blažek
342  Stanislav Kosák

D-M60
D-Ž40
A-M30
C-M55
B-M45

3
2
6
9
16

+ 42
+ 27
+ 27
   17
   5

96
7 Eleven Cube Riders I

311  Petr Kobík
11  Radek Krummer
310  Vlastimil Firman
152  Přemysl Kuchař
153  Lukáš Vítek
185  Radek Procházka

B-M45
M
B-M45
A-M35
A-M30
A-M30

4
8
6
10
13
14

+ 34
+ 28
+ 24
   14
   8
   7

86
8 CSK Markus I

647  Alena Mikšovská
332  Petr Kvapil
646  Igor Kubín
481  Miroslav Kakač

D-Ž50
B-M45
D-M60
C-M55

1
5
8
7

+ 30
+ 29
+ 26
   23

85
9 Cyklo team Killi I

654  Ludvík Killinger
489  Markéta Adamíková
338  Jan Valeš
195  Ludvík Killinger

D-M60
C-Ž30
B-M40
A-M35

2
3
12
11

+ 46
+ 25
+ 12
   10

83
10 BMC Racing II

355  Petr Novotný
362  Jonáš Tichý
231  Luděk Kvapil

B-M40
B-M40
A-M35

1
8
13

+ 50
+ 24
+ 8

82
11 CK Lokomotiva Pardubice I

668  Miloslav RYS
801  Libuše NĚMCOVÁ
679  Václav BEČKA
347  Pavel PETR
667  Vladislav UTTENDORFSKÝ
666  Josef PAVLAS

D-M65
E-Ž65
D-M65
B-M45
D-M60
D-M60

4
1
7
10
15
17

+ 32
+ 31
+ 18
   11
   6
   4

81
12 SSC Železný Brod I

175  Aleš Zeman
471  Petr Kadlec
322  Jaroslav Dlab

A-M30
C-M50
B-M45

3
6
13

+ 40
+ 31
+ 8

79
13 TJ Lokomotiva Nymburk II

500  Kateřina Krejčíková
349  Karel Bartoš
204  Marek Krejčík
19  Lukáš Ouzký

C-Ž30
B-M40
A-M35
M

2
7
9
23

+ 27
+ 27
+ 18
   1

72
14 CK Vinohradské šlapky I

619  Iva Mědílková
235  Tomáš Vobecký
470  Peter Michalák

D-Ž40
A-M35
C-M55

1
8
15

+ 30
+ 22
+ 6

58
15 SKC Pečky I

776  Miloslav Šturc
660  Petr Vomáčko

E-M75
D-M60

3
10

+ 32
+ 17

49
16 SK Cyklosport Kern I

672  Václav Zelenka
501  Pavel Prchal

D-M60
C-M55

5
13

+ 36
+ 8

44
17 Prestige cycling team I

782  Zdeněk Karásek
513  Jiří Boštík

E-M75
C-M50

4
12

+ 29
+ 9

38
18 H.I.C. I

464  Lenka Bartošová
316  Tomáš Bartoš

C-Ž30
B-M45

1
15

+ 30
+ 6

36
19 RC Pfeil Hof I

493  Martin Růžička
494  Luboš Růžička

C-M50
C-M55

7
12

+ 26
+ 10

36
20 KC Slavia Praha I

317  Karel Kopr

B-M40

5

+ 34

34
21 KCL Kooperativa-Svijany IV

644  Oldřich Horák
472  Pavel Kalousek
318  Petr Jeřábek
632  Miroslav Bubla

D-M65
C-M50
B-M45
D-M60

8
11
14
14

+ 15
+ 10
+ 7
   7

32
22 CSK Markus II

334  Přemysl Šváb
187  Tomáš Kubát

B-M45
A-M35

9
21

+ 13
+ 1

14
- SK Cyklosport Kern II

0

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery