Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Krátkého memoriál - silnice
  • číslo: 2
  • datum4.května 2014
  • bodování v soutěžích:

Výsledky ELM č.2 / 2014

Poř. St.č. Příjmení Jméno Klub Družstvo Čas Kategorie Ročník Pořadí Body umíst. Body kat. Body celkem
M
157SmolaLukášCK Příbram02:58:00M19921203050
22BouškaJiříLAWI - Author Team02:58:00M19792192746
312DudekTomášKolo-park.cz03:00:30M19883182543
410TremlDanielLAWI - Author Team03:04:50M19784172340
553SplítekMartinCS Specialized HK03:04:50M19895162137
649MalíkJiříCK Vinohradské šlapky03:04:50M19876151934
720KrupičkaVlastimilTJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymburk I03:04:50M19907141731
811KrummerRadekEleven Cube RidersEleven Cube Riders I03:04:50M19888131528
944EremkaPetrVeloservis Team03:04:50M19879121325
106HorákMichalSC Mirva Svitavy03:04:50M198510111122
1161PlzaDavid03:04:50M199311101020
1255SlavíkLukášApache LOKO Trutnov03:04:50M1996129918
1360NovákPetrLAWI - Author Team03:04:50M1978138816
1447KrestaMartinCYCLING BRNO03:04:50M1989147714
1548MeišnerLiborCYCLING BRNO03:04:50M1987156612
1658VlčekPetr SK PRIMA POLIČKA03:04:50M1989165510
1762PtáčekMiroslavCK MTB Maraton Hlinsko03:04:50M199117448
1818SvobodaJanYOGI Racing Ostrava03:04:50M198518336
1931KaněraMichalGhostRubena racing team03:04:50M198619224
207HrubýMichalSSC Železný Brod03:04:50M199420112
219StaněkAlešTJ KOVO Praha03:04:50M197821011
2254StředaKryštofTJ Favorit Brno03:04:50M199622011
2319OuzkýLukášTJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymburk II03:04:50M199323011
2442ZahrádkaPetrLAWI - Author Team03:04:50M197524011
2552JílekJakubKC Hlinsko03:04:50M199325011
-3ŠuvadaRadekBMC RacingBMC Racing II00:00:00M199600DNF
-4MenšíkJakubSSC Železný BrodSSC Železný Brod I00:00:00M198900DNF
-13KovářDavidKC Slavia PrahaKC Slavia Praha I00:00:00M198500DNF
-22SmejkalMartinBMC RacingBMC Racing II00:00:00M199100DNF
-59MayerBronislavSK PRIMA POLIČKA00:00:00M199000DNF
-99MešitaVojtěchVeloservis Team00:00:00M199600DNF

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery