Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Hodkovice n/M - časovka
  • číslo: 1
  • datum26.dubna 2015
  • bodování v soutěžích:

Výsledky ELM č.1 / 2015

Poř. St.č. Příjmení Jméno Klub Družstvo Čas Kategorie Ročník Pořadí Body umíst. Body kat. Body celkem
M60 M65 Ž40 Ž50
1757KillingerLudvíkCyklo Team KilliCyklo Team Killi I00:24:18D-M6019541203050
2766NovákLubomírCKK Znojmo00:24:40D-M6519471193049
3730BurgrJosefCSK MarkusCSK Markus I00:25:03D-M6019522182745
4756KasalJiří00:25:24D-M6519482172744
5729KubínIgorCSK MarkusCSK Markus I00:25:45D-M6019513162541
6752VomáčkoPetrTJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymburk I00:26:18D-M6019534152338
7710CharvátFrantišek00:26:42D-M6519483142539
8714JochZdeněkCK a JE TO Třebíč00:26:44D-M6519484132336
9718KohoutekPavelTJ Jiskra N. Bydžov00:26:56D-M6019545122133
10754HrubecMilanTJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymburk I00:27:32D-M6019546111930
11761TomekJaromírVeloservis Team00:27:48D-M6019527101727
12758NovákMilanLAWI GRANFONDO00:27:54D-M651946592130
13721RoučaKarelTJ Slavia K. Vary00:28:00D-M601951881523
14743SojákPetr00:28:15D-M601955971320
15720SvárovskýStanislav 00:28:30D-M6019541061117
16741PAVLASJosefCK Lokomotiva PardubiceCK Lokomotiva Pardubice I00:28:36D-M6019521151015
17737UrychPavelHCK00:28:39D-M601954124913
18768ŘíhaWJiříKC Pivovar Vratislavice00:28:53D-M601953133811
19751ČapekJiříTJ KOVO Praha00:29:12D-M651950621921
20762PacholíkAlešAGIR Lučany00:29:16D-M60195414178
21759VokatýVladimírSKC PečkySKC Pečky I00:29:17D-M651948701717
22724ZelenkaVáclavSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern I00:29:18D-M60195215066
23745ŠormPetrTJ KOVO Praha00:29:21D-M651950801515
24735MlátekAntonínTJ KOVO Praha00:29:24D-M651949901313
25748MachulkaJiříCyklo Kladno00:29:24D-M6519471001111
26715MalinskýFrantišekCK 1967 Česká Kamenice 00:29:32D-M6519491101010
27709HamplJaromír00:29:35D-M60195416055
28763BublaMiroslav00:29:36D-M60195217044
29749VanclFrantišek 00:29:45D-M65194912099
30702HorákOldřich00:29:49D-M65194613088
31776HolovlaskýLadislavKC N. Strašecí00:30:23D-M65194914077
32728BöseFrantišek Slavia Karlovy Vary00:30:25D-M65195015066
33727MandíkZdeněkTJ KOVO Praha00:30:46D-M65194716055
34726ŽebroZdeněk Kola Brabec Rumburk00:30:46D-M60195518033
35753KšírlováPavlínaSKC PečkySKC Pečky I00:30:58D-Ž401966103030
36717NovakMiroslavTJ Jiskra N. Bydžov00:31:07D-M65194817044
37744ErtelJiříNovatop Lapierre, z.s.00:31:07D-M65194918033
38742UTTENDORFSKÝVladislavCK Lokomotiva PardubiceCK Lokomotiva Pardubice I00:31:23D-M65195019022
39760PultarováKateřina00:31:30D-Ž401967202727
40738TichýLadislavKC Pivovar Vratislavice00:31:47D-M60195319022
41703BradnaVladimír00:32:18D-M60195120011
42767ToušekAntonínTJ KOVO Praha00:32:24D-M60195121011
43755ČivrnáNaďaCUBE Cyklo Špicar Jilemnice00:32:28D-Ž401969302525
44723PrachKarelSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern II00:32:52D-M65194620011
45722BienMiroslavKC Pivovar Vratislavice00:33:04D-M65194721011
46769DrškaVladimírKC Pivovar Vratislavice00:33:08D-M65194722011
47733ČernýAntonínSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern II00:37:10D-M65194623011

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery