Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Hodkovice n/M - časovka
  • číslo: 1
  • datum26.dubna 2015
  • bodování v soutěžích:

Výsledky ELM č.1 / 2015

Poř. St.č. Příjmení Jméno Klub Družstvo Čas Kategorie Ročník Pořadí Body umíst. Body kat. Body celkem
M50 M55 Ž Ž30
1550PragerKarelCK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapky I00:24:11C-M5019631203050
2591BoštíkJiříCollm racing teamCollm racing team I00:24:45C-M5019612192746
3554WűrzMartin00:24:53C-M5019633182543
4588KrummerRadoslavTJ Slavia K. Vary00:25:04C-M5519581173047
5556HavrdaRudolf00:25:19C-M5519572162743
6612VlčekLadislavSweep Cycling00:25:22C-M5019614152338
7607MoravčíkZdeněkSK ORBEA Czech Masters00:25:22C-M5019625142135
8579HájekStanislavSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern II00:25:29C-M5519603132538
9563SekeraJiříSweep Cycling00:25:40C-M5019646121931
10581BílekMiroslavCSK MarkusCSK Markus II00:26:05C-M5019637111728
11582ŠvábPřemyslCSK MarkusCSK Markus II00:26:06C-M5019658101525
12606MachačováJarmilaDukla Praha00:26:08C-Ž1986193039
13551HolasJiříCyklo Point Jičín00:26:14C-M551958482331
14596ČernýZdeněkSKC PečkySKC Pečky I00:26:28C-M501961971320
15570FeiglLuboš00:26:41C-M5019611061117
16594HolíkJaroslavSKC PečkySKC Pečky I00:26:51C-M551956552126
17572RůžičkaMartinRC Pfeil HofRC Pfeil Hof I00:27:02C-M5019641141014
18614ŠkodaJaroslav00:27:05C-M551958631922
19601NoskováNikolaKC Kooperativa SG 00:27:08C-Ž1997222729
20600KudaMiroslavCK 1967 Česká Kamenice 00:27:17C-M501964121910
21598BajgerováNikolaKC Kooperativa SG 00:27:30C-Ž1997302525
22592MichlJosefTJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymburk I00:27:32C-M551959701717
23569SimonováMonikaCyklotrenink F. Trkal00:27:36C-Ž1985402323
24575PrchalPavelSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern I00:28:16C-M551959801515
25586KudrnáčMiloslavCyklo Point Jičín00:28:29C-M50196113088
26584BendlJaroslavCyklo Bendl club 9800:28:30C-M551956901313
27571RůžičkaLubošRC Pfeil HofRC Pfeil Hof I00:28:38C-M5519591001111
28599StrnadJiří00:28:42C-M5519561101010
29566BlažekPavel00:28:43C-M55195712099
30567KADLECPETRSSC Železný BrodSSC Železný Brod II00:29:02C-M50196214077
31597BorufkováLenkaEleven Mercedes Mitas 00:29:11C-Ž301984103030
32559MikulováTerezaSSC Železný BrodSSC Železný Brod I00:29:30C-Ž1987502121
33573BáčováPavlaBIKE CLUB SVITAVY00:30:03C-Ž301978202727
34609HošmanováTerezaKC Kooperativa SG 00:30:27C-Ž1997601919
35603VoplakalJiří00:30:52C-M55195913088
36595KárníkováKateřina Eleven Mercedes Mitas 00:30:59C-Ž1991701717
37555BartošováLenkaH.I.C.H.I.C. I00:31:13C-Ž301978302525
38576JelínekVladimírSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern II00:34:24C-M55195714077
39557ZezulováKateřina CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team00:44:05C-Ž1993801515

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery