Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Hodkovice -časovka
  • číslo: 1
  • datum29.dubna 2012
  • bodování v soutěžích:

Startovní listina ELM č.1 / 2012

St.č. Příjmení Jméno Kategorie RočníkR.n. Klub Družstvo Popl. Start Cíl
982DvorskáJanaE-Ž601947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
981VejvodaJaroslavE-M751935ČKMC PrahaČKMC PrahaANOzaplaceno
980MatějčkováLudmilaE-Ž501958JK RumburkJK RumburkANOzaplaceno
979HájekJanE-M701940SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
978NovákPetrE-M701942Mastercam-Loko Praha Mastercam-Loko Praha...ANOzaplaceno
976VergeinerováEvaE-Ž501962* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
975MakoňZdeněkE-M701938CK MCB Sokolov CK MCB Sokolov ANOzaplaceno
974KarásekZdeněkE-M751936Cyklosport Startílek Sport klubCyklosport Startílek...CYKLOSPORT STRATILEK SPORT KLUB IANOzaplaceno
973PavllíčekStanislavE-M701938KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IVANOzaplaceno
972MikšovskáAlenaE-Ž501960CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
968BauerPetrE-M701938CK PříbramCK PříbramANOzaplaceno
965Gyra František E-M701941Moto Kolo BC LitvínovMoto Kolo BC Litvíno...ANOzaplaceno
963BlažekLadislavE-M751935KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IANOzaplaceno
962KubešKarelE-M701942DurratecDurratecANOzaplaceno
960Machata ing.Milan E-M751933KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IIANOzaplaceno
959ŠturcMiroslavE-M701939SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
958HyblerováBlankaE-Ž501957SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
953Jerman,ingPetr E-M701942SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
952MachačováJarmilaE-Ž501959* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
951BambásekZdeněkE-M751933KCR Roudnice n/L.KCR Roudnice n/L.ANOzaplaceno
950JežkováVěraE-Ž501955TJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. Vary IANOzaplaceno
862RYSMiloslavD-M601949CK Lokomotiva PardubiceCK Lokomotiva Pardub...ANOzaplaceno
860HoffmannAugustinD-M651943KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIIANOzaplaceno
857KopeckýLadislavD-M601952KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
856NovákMiroslavD-M601948TJ Jiskra N. BydžovTJ Jiskra N. BydžovANOzaplaceno
854BublaMiroslavD-M601952TJ AutobrzdyTJ AutobrzdyANOzaplaceno
850BurgrJosefD-M601952CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
849KubínIgor D-M601951CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
848VanclFrantišekD-M601949KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IVANOzaplaceno
846ZelenkaVáclavD-M601952SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
845DrškaVladimírD-M651947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IIANOzaplaceno
844PrachKarelD-M651946SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
839ŠpulákLadislavD-M601949KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IANOzaplaceno
838TomášLadislavD-M651947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
836ŠormPetrD-M601950TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaTJ KOVO Praha IANOzaplaceno
835ČapekJiříD-M601950TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaTJ KOVO Praha IANOzaplaceno
834VokatýVladimírD-M601948SKC PečkySKC PečkyANOzaplaceno
833JirásekJaroslavD-M601952KC N. StrašecíKC N. StrašecíANOzaplaceno
832JežekAntonínD-M601949KC N. StrašecíKC N. StrašecíANOzaplaceno
831MlátekAntonín D-M601949TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaTJ KOVO Praha IANOzaplaceno
830FiřtFrantišekD-M651945TJ Stadion LounyTJ Stadion LounyANOzaplaceno
829LehotskýJiříD-M601948Cyklo Špicar Cyklo Špicar ANOzaplaceno
828ČivrnáNaděždaD-Ž401969Cyklo Špicar Cyklo Špicar ANOzaplaceno
826HorákOlddřich D-M651946KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IANOzaplaceno
825JochZdeněkD-M601948CK a JE TO TřebíčCK a JE TO TřebíčANOzaplaceno
824VodákMiroslavD-M651945TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaTJ KOVO Praha IANOzaplaceno
823DrškaMilan D-M601951KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IIANOzaplaceno
822PaříkPavelD-M601949Herrmann IrsapHerrmann IrsapHerrmann Irsap IANOzaplaceno
821NovákLubomír D-M651947CK Kučera ZnojmoCK Kučera ZnojmoANOzaplaceno
818RoučaKarelD-M601951TJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. Vary IANOzaplaceno
817MandíkZdeněkD-M651947TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaANOzaplaceno
816KasalJiříD-M601948KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IANOzaplaceno
815MachataJanD-M651947KVZ JenišoviceKVZ JenišoviceANOzaplaceno
814HoraVladimírD-M601950KC N. StrašecíKC N. StrašecíANOzaplaceno
813PultarováKateřinaD-Ž401967KUC Bike SportKUC Bike SportANOzaplaceno
812MachulkaJiříD-M651947Cyklo KladnoCyklo KladnoANOzaplaceno
811KšírlováPavlínaD-Ž401966SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
809ŠustrMiloslavD-M651945Ricoh Impromat TáborRicoh Impromat Tábo...ANOzaplaceno
808MachačZdeněkD-M601952* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
805BienMiroslavD-M651947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IIANOzaplaceno
803BalásekPetrD-M651947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IANOzaplaceno
802HerčíkOldřichD-M601950KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIANOzaplaceno
801KolocJosefD-M651943ACC Mladá BoleslavACC Mladá BoleslavANOzaplaceno
657KordíkIljaC-M501958Pells Profikolo CZPells Profikolo CZANOzaplaceno
656ŠikolaMilošC-M551957Autobrzdy Jablonec n. NisouAutobrzdy Jablonec n...ANOzaplaceno
654PelcJanC-M501960KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
647ŠkodaJaroslavC-M501958KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIANOzaplaceno
644KohoutekPavelC-M551954TJ Jiskra N. BydžovTJ Jiskra N. BydžovANOzaplaceno
643ČernýZdeněkC-M501961L.B.C. Enduraining. comL.B.C. Enduraining. ...L.B.C. Enduraining. com IANOzaplaceno
641AdamíkováMarkétaC-Ž301977Cyklo team KilliCyklo team KilliCyklo team Killi IANOzaplaceno
640KřížekKvětoslavC-M551957* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
639PacholíkAlešC-M551954TJ AutobrzdyTJ AutobrzdyANOzaplaceno
638Killinger LudvíkC-M551954Cyklo team KilliCyklo team KilliCyklo team Killi IANOzaplaceno
636BoštíkJiříC-M501961Cyklosport Startílek Sport klubCyklosport Startílek...CYKLOSPORT STRATILEK SPORT KLUB IANOzaplaceno
635VlčekLadislavC-M501961SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
633VomáčkoPetr C-M551953BMC BMC BMC IIANOzaplaceno
632BartošJanC-M551954KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
626ŘíhaJIříC-M551953KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
625TichýLadislav C-M551953KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...KC Pivovar Vratislavice IIANOzaplaceno
624KernJaroslavC-M501959SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIIANOzaplaceno
623JakšJosefC-M551957* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
622ŠimekJaroslav C-M551955* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
618HamplJaromírC-M551954KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIIANOzaplaceno
617BlažekPavelC-M551957KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIANOzaplaceno
612StrnadJiříC-M551956KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIIANOzaplaceno
611SalabaIvanC-M501962Slavia SČE DěčínSlavia SČE DěčínANOzaplaceno
610KadlecPetrC-M501962SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
608HolíkJaroslavC-M551956SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
606FeiglLubošC-M501961KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIANOzaplaceno
605HavrdaRudolfC-M551957KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IANOzaplaceno
601JelínekVladimírC-M551957SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIIANOzaplaceno
450KánskýJiříB-M451964CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...ANOzaplaceno
448HavlíkováPavlaB-Ž1983YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAMYOUNG TELENET FIDEA ...ANOzaplaceno
446MacháčekJakubB-M401971Kuchyně MacháčekKuchyně MacháčekANOzaplaceno
445KuříkováPetraB-Ž1991BMC BMC BMC IIANOzaplaceno
442KubůMartin B-M401971L.B.C. Enduraining. comL.B.C. Enduraining. ...L.B.C. Enduraining. com IANOzaplaceno
441LaudaPavelB-M451963* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
439ValešJanB-M401970Cyklo team KilliCyklo team KilliCyklo team Killi IANOzaplaceno
438KleinerRobertB-M451966BMC BMC BMC IANOzaplaceno
437ŠvábPřemyslB-M451965CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
435MichalPetrB-M451964CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
434KvapilPetrB-M401969CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
431ŠléglMartinB-M401969BMC BMC BMC IANOzaplaceno
430JahelkováRenataB-Ž1987I-treninkI-treninkANOzaplaceno
429SemerádJosefB-M401969Sportovní klub MS AutoSportovní klub MS Au...ANOzaplaceno
427UrbanecDavidB-M401970ELEVEN Test TeamELEVEN Test TeamANOzaplaceno
426ŠvarcRadekB-M401971Cyklo team KilliCyklo team KilliCyklo team Killi IANOzaplaceno
425JeřábekPetrB-M451966KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IVANOzaplaceno
420VaňkátRadekB-M451967SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
419HejdukRadimB-M451963* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
417VitáčekTomášB-M451964BMC BMC BMC IANOzaplaceno
416SekeraJiříB-M451964BMC BMC BMC IANOzaplaceno
414NovákJIŘÍB-M401968Cyklo Pokr PardubiceCyklo Pokr PardubiceCyklo Pokr Pardubice IANOzaplaceno
412JermanPetrB-M451966SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
411KlvaňNorbertB-M401972SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
407JirkaJanB-M401972R2 TeamR2 TeamANOzaplaceno
406ZajícPetrB-M401968Cyklo Pokr PardubiceCyklo Pokr PardubiceCyklo Pokr Pardubice IANOzaplaceno
405HruškaJanB-M401969KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IANOzaplaceno
404BenešRadekB-M401968BMC BMC BMC IANOzaplaceno
403KlejnaJanB-M401972KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIIANOzaplaceno
402PragerKarelB-M451963CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
241ValešPetrA-M351976* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
239PalečekJanA-M351975* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
238ZárybnickýAlešA-M351974BMC BMC BMC IIANOzaplaceno
235MaruškaJindřichA-M301979TJ Bižuterie oddíl plaváníTJ Bižuterie oddíl p...ANOzaplaceno
234KubátTomas A-M351977CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
233ZápotockýJiříA-M351973KC KooperativaKC KooperativaANOzaplaceno
229BouškaJiříA-M301979Lawi-author teamLawi-author teamANOzaplaceno
226ZahrádkaPetrA-M351975Lawi-author teamLawi-author teamANOzaplaceno
222HumplíkJiříA-M351977H+H SmíchovH+H SmíchovANOzaplaceno
221MužíkVítA-M351976Lawi-author teamLawi-author teamANOzaplaceno
219ŠnajdrJanA-M301980CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
217GuseMichalA-M351976TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaTJ KOVO Praha IANOzaplaceno
215KlejnaPetrA-M301980KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIIANOzaplaceno
212HeczkoRobertA-M301978CK Kolokrám AleaCK Kolokrám AleaANOzaplaceno
211KlinderaMichalA-M351973CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
209MichalákPetrA-M301979CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
208KillingerLudvíkA-M351977Cyklo team KilliCyklo team KilliCyklo team Killi IANOzaplaceno
32ZrůstAdamM1994KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
31PlašilOndřejM1985KC KooperativaKC KooperativaANOzaplaceno
30MedekMiroslavM1993TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDATJ SOKOL PLAVY - CYK...ANOzaplaceno
29ČapekJanM1994SK SKIVELO neslyšicích SK SKIVELO neslyšicí...ANOzaplaceno
28SvobodaJakubM1975CK PříbramCK PříbramANOzaplaceno
27DubecJanM1984CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
26BereckeiOndřejM1994KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
25ValečkaDanielM1994KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
24KotrlíkTomášM1984SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIIANOzaplaceno
23KadlecRudolfM1984KPOKPOANOzaplaceno
22ErbenLiborM1983Experiment 23Experiment 23ANOzaplaceno
21HoppanPetrM1986TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDATJ SOKOL PLAVY - CYK...ANOzaplaceno
20RydvalJakubM1994KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
18TroiakMilanM1985Sportovní klub MS AutoSportovní klub MS Au...ANOzaplaceno
16MenšíkJakubM1989SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
15NechanickýJakubM1989SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
14BendaMichalM1983TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDATJ SOKOL PLAVY - CYK...ANOzaplaceno
13PoláčekJanM1988TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDATJ SOKOL PLAVY - CYK...ANOzaplaceno
11ŽivnýMiroslavM1982KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IANOzaplaceno
10StrnadAlešM1986ELEVEN Test TeamELEVEN Test TeamANOzaplaceno
7KoutskýTomáš M1983I-treninkI-treninkANOzaplaceno
4KrummerRadekM1988TJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. Vary IANOzaplaceno
3ŠléglJiříM1992Johnson Controls a.šJohnson Controls a.šANOzaplaceno
2ŠevčíkPetrM1988KC KooperativaKC KooperativaKC KOOPERATIVA IIANOzaplaceno

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery