Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: silnice
  • číslo: 17
  • datum26.července 2020
  • bodování v soutěžích:

Startovní listina ELM č.17 / 2020

St.č. Příjmení Jméno Kategorie RočníkR.n. Klub Družstvo Popl. Start Cíl
860DlabováZuzanaE-Ž501969SK Velo PrahaSK Velo Praha
859NěmecJiříE-M701948galaxy cyklošvec stevensgalaxy cyklošvec ste...
857ČivrnáNaďaE-Ž501969
856MlátekAntonínE-M701949TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
855MalinskýFrantišekE-M701949KAH sport VrchlabíKAH sport Vrchlabí
847VokatýVladimírE-M701948SKC PečkySKC Pečky
845LehotskýJiříE-M701948
843Hájek JanE-M751940Cyklo KernCyklo Kern
842KasalJiříE-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
841NovákMiroslavE-M701948LDKLDK
840CharvátFrantišek E-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
839MichelHerbertE-M751943Kola Brabec RumburkKola Brabec Rumburk
837MattušMilanE-M801937CYKLO POKR ICYKLO POKR I
835NovákLubomírE-M701947CK ZnojmoCK Znojmo
832ŠturcMiloslavE-M801939SKC PečkySKC Pečky
829BalásekPetrE-M701947Rohozec Amulet TeamRohozec Amulet Team
828HoráčekKarelE-M751942Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
825GyraFrantišekE-M751941Cyklistický klub LitvínovCyklistický klub Lit...
819FričMiroslavE-M701946Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
815ČernýAntonínE-M701946Cyklo KernCyklo Kern
814PrachKarelE-M701946Cyklo KernCyklo Kern
808ŠrejmaJiřiE-M701948Axon sport team extraAxon sport team extr...
806KolocJosefE-M751943KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
805VatlachPetrE-M801939TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
801MojžíšováJaroslavaE-Ž601955TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
800ŠustrMiloslavE-M701945RICOHIMPROMAT TÁBORRICOHIMPROMAT TÁBOR
785VinšálkováTerezaD-Ž401978Hradecký Spinning KlubHradecký Spinning Kl...
780PrchalPavelD-M601959Cyklo KernCyklo Kern
779HodáňováJitkaD-Ž401975SK PRIMA POLIČKASK PRIMA POLIČKA
777RůžičkaLubošD-M601959RC PFEIL HofRC PFEIL Hof
776ŘíhaJosefD-M601959mastercam-loko prahamastercam-loko praha
773RousTomáš D-M601959CYKLOSERVEX-DURATECCYKLOSERVEX-DURATEC
771MacháčekOttoD-M601957CYKLO POKR ICYKLO POKR I
770KrálJosefD-M651954Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
760HolasJiříD-M601958TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...
758KrummerRadoslavD-M601958Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
755PelcLadislavD-M601958KCK FORCE Zlín KCK FORCE Zlín
749BeránekPetrD-M651952TJ AŠ ML.BOLESLAVTJ AŠ ML.BOLESLAV
746KillingerLudvíkD-M651954CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
745MarekJiříD-M601957CK KolokrámCK Kolokrám
744HanusMiroslavD-M651951
725ZelenkaVáclavD-M651952Cyklo KernCyklo Kern
721JelínekVladimírD-M601957Cyklo KernCyklo Kern
717BradnaVladimírD-M651951KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
713ŠormPetrD-M651950TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
707HamplJaromírD-M651954KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
706HerčíkOldřichD-M651950KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
705DrahošPetrD-M601959Family team Hlinsko spolekFamily team Hlinsko ...
703KubínIgorD-M651951CSK MARKUSCSK MARKUS
701MojžíšJaromírD-M651954TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
629SemerádJosefC-M501969Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
625ŠléglMartinC-M501969LAWI GranfondoLAWI Granfondo
624WoodIan C-M501969AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
608AisbrychJiříC-M551961TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
600VejvodaJosefC-M551963AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
599ZajícPetrC-M501968CYKLO POKR ICYKLO POKR I
597SkřečekRobertC-M551962CYCLING BRNOCYCLING BRNO
593PolákKamilC-M501968Author MastersAuthor Masters
592BrabecZdeněkC-M501968Open Cycling AcademyOpen Cycling Academy
591VrbkaTomášC-M501965CYKLO ATOMCYKLO ATOM
580KleinerRobertC-M501966LAWI GranfondoLAWI Granfondo
570VlčekLadislavC-M551961Cyklosport BendlCyklosport Bendl
568KudrnáčMiloslavC-M551961TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...
557PragerKarelC-M551963CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...
556HájekStanislavC-M551960CSK MARKUSCSK MARKUS
555BittmanMarekC-M501969TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
468CoganRudolfB-M451971AEROTECAEROTEC
466KubalaMartinB-M451974SK Bagbike OstravaSK Bagbike Ostrava
463PávTomášB-M451971TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
462ŠmídRobertB-M401978CYCLING BRNOCYCLING BRNO
453SmaržíkPetrB-M401979RC PFEIL HofRC PFEIL Hof
452PíchaJan B-M401975KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
451PeteraKarelB-M451973Rohozec Amulet TeamRohozec Amulet Team
438RendlJaroslavB-M451973Dexter CyclingDexter Cycling
425LandaFrantišekB-M451974KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
424ŠtěpánekDanielB-M451972Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
414Drábek Zdeněk B-M401978DZ BEX CYCLING TEAMDZ BEX CYCLING TEAM
403ValešJanB-M451970CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
401KillingerLudvíkB-M401977CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
398ReicheltRudolfB-M451971Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
383KoprKarelB-M451973KC Slavia PrahaKC Slavia Praha
374NovotnýPetr B-M451974TJ Agro KolínTJ Agro Kolín
373VávraJaroslavB-M451970SSC Železný BrodSSC Železný Brod
371BěhounekMichalB-M401976Veloservis teamVeloservis team
369HalíkJaroslavB-M451971Veloservis teamVeloservis team
362ŠvábMiroslavB-M401976CYCLING BRNOCYCLING BRNO
361TajtlTomášB-M401975CSK MARKUSCSK MARKUS
360LandaDavidB-M451971KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
359VodičkaVáclavB-M451972CYCLING BRNOCYCLING BRNO
355BryxiJanB-M451970AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
205PtáčníkFilipA-M351981CSK MARKUSCSK MARKUS
174VeselýPavelA-M351981Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
171MalíkTomášA-M351984SSC Železný BrodSSC Železný Brod
47SvobodaJaromírM1996Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
3HrubýJakubM1998KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery