Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: časovka
  • číslo: 14
  • datum11.července 2020
  • bodování v soutěžích:

Startovní listina ELM č.14 / 2020

St.č. Příjmení Jméno Kategorie RočníkR.n. Klub Družstvo Popl. Start Cíl
856MlátekAntonínE-M701949TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
843Hájek JanE-M751940Cyklo KernCyklo Kern
842KasalJiříE-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
840CharvátFrantišek E-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
835NovákLubomírE-M701947CK ZnojmoCK Znojmo
828HoráčekKarelE-M751942Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
827TrsekVáclavE-M751942Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
825GyraFrantišekE-M751941Cyklistický klub LitvínovCyklistický klub Lit...
819FričMiroslavE-M701946Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
818MachulkaJiříE-M701947CSK MARKUSCSK MARKUS
815ČernýAntonínE-M701946Cyklo KernCyklo Kern
814PrachKarelE-M701946Cyklo KernCyklo Kern
806KolocJosefE-M751943KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
805VatlachPetrE-M801939TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
803JežkováVěraE-Ž601955Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
801MojžíšováJaroslavaE-Ž601955TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
800ŠustrMiloslavE-M701945RICOHIMPROMAT TÁBORRICOHIMPROMAT TÁBOR
788KoptaVáclavD-M601956SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sport
787BruschLubomíD-M601955SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sport
785VinšálkováTerezaD-Ž401978Hradecký Spinning KlubHradecký Spinning Kl...
777RůžičkaLubošD-M601959RC PFEIL HofRC PFEIL Hof
776ŘíhaJosefD-M601959mastercam-loko prahamastercam-loko praha
773RousTomáš D-M601959CYKLOSERVEX-DURATECCYKLOSERVEX-DURATEC
770KrálJosefD-M651954Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
760HolasJiříD-M601958TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...
758KrummerRadoslavD-M601958Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
753LebedaVladimírD-M651952SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sport
746KillingerLudvíkD-M651954CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
744HanusMiroslavD-M651951
725ZelenkaVáclavD-M651952Cyklo KernCyklo Kern
713ŠormPetrD-M651950TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
704BurgrJosefD-M651952CSK MARKUSCSK MARKUS
703KubínIgorD-M651951CSK MARKUSCSK MARKUS
701MojžíšJaromírD-M651954TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
637ViktorinTomášC-M501965SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sport
633HrdýPetrC-M501968TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
629SemerádJosefC-M501969Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
625ŠléglMartinC-M501969LAWI GranfondoLAWI Granfondo
608AisbrychJiříC-M551961TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
605HledikJiriC-M551963KC Slavia PrahaKC Slavia Praha
595VodičkaLukášC-M551963CK Omlazení.czCK Omlazení.cz
591VrbkaTomášC-M501965CYKLO ATOMCYKLO ATOM
585NovákVladimírC-M551963Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
583ŠvábPřemyslC-M501965CSK MARKUSCSK MARKUS
580KleinerRobertC-M501966LAWI GranfondoLAWI Granfondo
579ŠvestkaVladislav C-M501967Cyklokros MiloviceCyklokros Milovice
576ZadákováKláraC-Ž1988SportRaces-Isaac TeamSportRaces-Isaac Tea...
570VlčekLadislavC-M551961Cyklosport BendlCyklosport Bendl
557PragerKarelC-M551963CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...
556HájekStanislavC-M551960CSK MARKUSCSK MARKUS
555BittmanMarekC-M501969TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
454AlblZdeněkB-M401977TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
451PeteraKarelB-M451973Rohozec Amulet TeamRohozec Amulet Team
428VobeckýTomášB-M401978CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...
423KrausMartinB-M451970TJ Plamen ChodovTJ Plamen Chodov
414Drábek Zdeněk B-M401978DZ BEX CYCLING TEAMDZ BEX CYCLING TEAM
403ValešJanB-M451970CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
401KillingerLudvíkB-M401977CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
383KoprKarelB-M451973KC Slavia PrahaKC Slavia Praha
380ŠtefanJanB-M401976ŽÁDNÝ TÝM!!!ŽÁDNÝ TÝM!!!
373VávraJaroslavB-M451970SSC Železný BrodSSC Železný Brod
368ČapekPetrB-M401976SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sport
362ŠvábMiroslavB-M401976CYCLING BRNOCYCLING BRNO
359VodičkaVáclavB-M451972CYCLING BRNOCYCLING BRNO
355BryxiJanB-M451970AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
353RydvalMichalB-M451974AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
179ŠmahelMichalA-M301985Rafkarna IDEA Cycling TeamRafkarna IDEA Cyclin...
174VeselýPavelA-M351981Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...
171MalíkTomášA-M351984SSC Železný BrodSSC Železný Brod
152ŠvandaOndřejA-M301987SportRaces-Isaac TeamSportRaces-Isaac Tea...
151BaierJiříA-M351984AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
2PrůchaBedřichM1973BIKE HEARTBIKE HEART

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery