Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: silnice
  • číslo: 7
  • datum13.června 2020
  • bodování v soutěžích:

Startovní listina ELM č.7 / 2020

St.č. Příjmení Jméno Kategorie RočníkR.n. Klub Družstvo Popl. Start Cíl
860DlabováZuzanaE-Ž501969SK Velo PrahaSK Velo Praha
859NěmecJiříE-M701948galaxy cyklošvec stevensgalaxy cyklošvec ste...
858JežekAntonín E-M701949
856MlátekAntonínE-M701949TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
843Hájek JanE-M751940Cyklo KernCyklo Kern
842KasalJiříE-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
840CharvátFrantišek E-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
835NovákLubomírE-M701947CK ZnojmoCK Znojmo
829BalásekPetrE-M701947Rohozec Amulet TeamRohozec Amulet Team
828HoráčekKarelE-M751942Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
824KarásekZdeněkE-M801936cyklo bendlcyklo bendl
819FričMiroslavE-M701946Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
818MachulkaJiříE-M701947CSK MARKUSCSK MARKUS
815ČernýAntonínE-M701946Cyklo KernCyklo Kern
814PrachKarelE-M701946Cyklo KernCyklo Kern
806KolocJosefE-M751943KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
805VatlachPetrE-M801939TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
802MikšovskáAlenaE-Ž501960CSK MARKUSCSK MARKUS
801MojžíšováJaroslavaE-Ž601955TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
800ŠustrMiloslavE-M701945RICOHIMPROMAT TÁBORRICOHIMPROMAT TÁBOR
786HrubecMilanD-M651954TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...
785VinšálkováTerezaD-Ž401978Hradecký Spinning KlubHradecký Spinning Kl...
779HodáňováJitkaD-Ž401975SK PRIMA POLIČKASK PRIMA POLIČKA
770KrálJosefD-M651954Kbely Cycling TeamKbely Cycling Team
758KrummerRadoslavD-M601958Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy Vary
746KillingerLudvíkD-M651954CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
745MarekJiříD-M601957CK KolokrámCK Kolokrám
725ZelenkaVáclavD-M651952Cyklo KernCyklo Kern
723HavrdaRudolfD-M601957KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
721JelínekVladimírD-M601957Cyklo KernCyklo Kern
707HamplJaromírD-M651954KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
705DrahošPetrD-M601959Family team Hlinsko spolekFamily team Hlinsko ...
701MojžíšJaromírD-M651954TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
625ŠléglMartinC-M501969LAWI GranfondoLAWI Granfondo
624WoodIan C-M501969AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
608AisbrychJiříC-M551961TJ Stadion LounyTJ Stadion Louny
600VejvodaJosefC-M551963AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
599ZajícPetrC-M501968CYKLO POKR ICYKLO POKR I
592BrabecZdeněkC-M501968Open Cycling AcademyOpen Cycling Academy
591VrbkaTomášC-M501965CYKLO ATOMCYKLO ATOM
580KleinerRobertC-M501966LAWI GranfondoLAWI Granfondo
576ZadákováKláraC-Ž1988SportRaces-Isaac TeamSportRaces-Isaac Tea...
557PragerKarelC-M551963CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...
469ŠulcDavidB-M451973Dexter CyclingDexter Cycling
463PávTomášB-M451971TJ Kovo PrahaTJ Kovo Praha
455HorváthMiroslavB-M401976AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
452PíchaJan B-M401975KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
425LandaFrantišekB-M451974KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
414Drábek Zdeněk B-M401978DZ BEX CYCLING TEAMDZ BEX CYCLING TEAM
407PistovčákRoman B-M451970SPORTCOMPLEX BŘECLAVSPORTCOMPLEX BŘECLAV
401KillingerLudvíkB-M401977CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLI
369HalíkJaroslavB-M451971Veloservis teamVeloservis team
360LandaDavidB-M451971KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...
181KubíčekMichalA-M351984AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
4MaroušekFrantišekM1995AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...
2PrůchaBedřichM1973SportRaces-Isaac TeamSportRaces-Isaac Tea...

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery