Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: časovka dvojic
  • číslo: 15
  • datum30.června 2019
  • bodování v soutěžích:

Startovní listina ELM č.15 / 2019

St.č. Příjmení Jméno Kategorie RočníkR.n. Klub Družstvo Popl. Start Cíl
858JežekAntonín E-M701949KL sport MostKL sport MostKL sport MostANOzaplaceno
856MlátekAntonínE-M701949TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
854RYSMiloslavE-M701949CK LOKOMOTIVA PardubiceCK LOKOMOTIVA Pardub...ANOzaplaceno
849KšírlováPavlínaE-Ž501966SKC PečkySKC PečkyANOzaplaceno
842KasalJiříE-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...ANOzaplaceno
840CharvátFrantišek E-M701948KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...ANOzaplaceno
839MichelHerbertE-M751943Kola Brabec RumburkKola Brabec RumburkANOzaplaceno
837MattušMilanE-M801937CYKLO POKR ICYKLO POKR IANOzaplaceno
835NovákLubomírE-M701947CK ZnojmoCK ZnojmoANOzaplaceno
832ŠturcMiloslavE-M801939SKC PečkySKC PečkyANOzaplaceno
829BalásekPetrE-M701947Rohozec Amulet TeamRohozec Amulet TeamANOzaplaceno
828HoráčekKarelE-M751942Kbely Cycling TeamKbely Cycling TeamANOzaplaceno
827TrsekVáclavE-M751942Kbely Cycling TeamKbely Cycling TeamANOzaplaceno
824KarásekZdeněkE-M801936cyklo bendlcyklo bendlANOzaplaceno
822HacajOldřichE-M701947KL sport MostKL sport MostANOzaplaceno
819FričMiroslavE-M701946Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy VaryANOzaplaceno
818MachulkaJiříE-M701947CSK MARKUSCSK MARKUSANOzaplaceno
814PrachKarelE-M701946Cyklo KernCyklo KernANOzaplaceno
806KolocJosefE-M751943KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...ANOzaplaceno
805VatlachPetrE-M801939TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
802MikšovskáAlenaE-Ž501960CSK MARKUSCSK MARKUSANOzaplaceno
800ŠustrMiloslavE-M701945RICOHIMPROMAT TÁBORRICOHIMPROMAT TÁBORANOzaplaceno
788KoptaVáclavD-M601956SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sportANOzaplaceno
787BruschLubomíD-M601955SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sportANOzaplaceno
784JirásekJaroslavD-M651952KL sport MostKL sport MostANOzaplaceno
770KrálJosefD-M651954Kbely Cycling TeamKbely Cycling TeamANOzaplaceno
760HolasJiříD-M601958TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...ANOzaplaceno
759TučekMiroslavD-M651953Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...ANOzaplaceno
758KrummerRadoslavD-M601958Slávie-Karlovy VarySlávie-Karlovy VaryANOzaplaceno
746KillingerLudvíkD-M651954CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLIANOzaplaceno
744HanusMiroslavD-M651951Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...ANOzaplaceno
725ZelenkaVáclavD-M651952Cyklo KernCyklo KernANOzaplaceno
723HavrdaRudolfD-M601957KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...ANOzaplaceno
713ŠormPetrD-M651950TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
709KohoutekPavelD-M651954LDKLDKLDK IANOzaplaceno
707HamplJaromírD-M651954KCL Kooperativa - SvijanyKCL Kooperativa - Sv...ANOzaplaceno
704BurgrJosefD-M651952CSK MARKUSCSK MARKUSANOzaplaceno
703KubínIgorD-M651951CSK MARKUSCSK MARKUSANOzaplaceno
633HrdýPetrC-M501968TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
629SemerádJosefC-M501969Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...ANOzaplaceno
605HledikJiriC-M551963KC Slavia PrahaKC Slavia PrahaANOzaplaceno
600VejvodaJosefC-M551963AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...ANOzaplaceno
599ZajícPetrC-M501968CYKLO POKR ICYKLO POKR IANOzaplaceno
597SkřečekRobertC-M551962CYCLING BRNOCYCLING BRNOANOzaplaceno
595VodičkaLukášC-M551963CK Omlazení.czCK Omlazení.czCK Omlazení.cz IANOzaplaceno
591VrbkaTomášC-M501965CYKLO ATOMCYKLO ATOMANOzaplaceno
585NovákVladimírC-M551963Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...ANOzaplaceno
583ŠvábPřemyslC-M501965CSK MARKUSCSK MARKUSANOzaplaceno
579ŠvestkaVladislav C-M501967Cyklokros MiloviceCyklokros MiloviceANOzaplaceno
556HájekStanislavC-M551960CSK MARKUSCSK MARKUSANOzaplaceno
555BittmanMarekC-M501969TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
551StrnadIvo C-M551964CK Omlazení.czCK Omlazení.czCK Omlazení.cz IANOzaplaceno
464PetraturRadimB-M401977TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
461RejzekMartinB-M451972Eintracht BraunschweigEintracht Braunschwe...ANOzaplaceno
454AlblZdeněkB-M401977TJ Kovo PrahaTJ Kovo PrahaANOzaplaceno
451PeteraKarelB-M451973Rohozec Amulet TeamRohozec Amulet TeamANOzaplaceno
428VobeckýTomášB-M401978CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...ANOzaplaceno
414Drábek Zdeněk B-M401978CYCLING BRNOCYCLING BRNOANOzaplaceno
403ValešJanB-M451970CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLIANOzaplaceno
401KillingerLudvíkB-M401977CYKLO TEAM KILLICYKLO TEAM KILLIANOzaplaceno
383KoprKarelB-M451973KC Slavia PrahaKC Slavia PrahaANOzaplaceno
368ČapekPetrB-M401976SWEEP Ultimate sportSWEEP Ultimate sportANOzaplaceno
362ŠvábMiroslavB-M401976CYCLING BRNOCYCLING BRNOANOzaplaceno
359VodičkaVáclavB-M451972CYCLING BRNOCYCLING BRNOANOzaplaceno
193BlinkaLuděkA-M351980Cykloteam MXM HulínCykloteam MXM HulínANOzaplaceno
174VeselýPavelA-M351981Sportovní klub MS AUTOSportovní klub MS AU...ANOzaplaceno
171MalíkTomášA-M351984SSC Železný BrodSSC Železný BrodANOzaplaceno
152ŠvandaOndřejA-M301987SportRaces-Isaac TeamSportRaces-Isaac Tea...ANOzaplaceno
151BaierJiříA-M351984AC Sparta praha cycling akamedieAC Sparta praha cycl...ANOzaplaceno
15DudekTomášM1988CK Kolo-park.czCK Kolo-park.czANOzaplaceno

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery