Kalendář závodu - propozice

  • Název závodu: Hodkovice n/M - časovka
  • číslo: 1
  • datum26.dubna 2015
  • bodování v soutěžích:

Startovní listina ELM č.1 / 2015

St.č. Příjmení Jméno Kategorie RočníkR.n. Klub Družstvo Popl. Start Cíl
851LudmilaMatějčkováE-Ž551955ANOzaplaceno
827bauerpetrE-M751938NejlevnějšíPNEU.czNejlevnějšíPNEU.czANOzaplaceno
826ŠÁRABOHUSLAVE-M751940Hanouskův cyklistický klubHanouskův cyklistick...ANOzaplaceno
825ŠturcMiloslavE-M751939SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
824NovákPetrE-M701942Masterteam Loko PrahaMasterteam Loko Prah...ANOzaplaceno
823KarásekZdenekE-M751936Collm racing teamCollm racing teamCollm racing team IANOzaplaceno
822MikšovskáAlenaE-Ž551960CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
821KubešKarelE-M701942DAS-DURATECDAS-DURATECANOzaplaceno
820HyblerováBlankaE-Ž551957TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...TJ Lokomotiva Nymburk IANOzaplaceno
818KlikaJaroslavE-M751937SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
817HájekJanE-M751940SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
816HoffmannAugustinE-M701943ANOzaplaceno
814MachačováJarmilaE-Ž551959Veloservis TeamVeloservis TeamANOzaplaceno
813TRSEKVáclavE-M701942Cycling Team KbelyCycling Team KbelyANOzaplaceno
812HORÁČEKKarelE-M701942Cycling Team KbelyCycling Team KbelyANOzaplaceno
811GyraFrantišekE-M701941Moto Kolo BC LitvínovMoto Kolo BC Litvíno...ANOzaplaceno
809KopeckýVáclavE-M701942SK Cyklo KladnoSK Cyklo KladnoANOzaplaceno
808KopalZdeněkE-M701945Plamen ChodovPlamen ChodovANOzaplaceno
807JežkováVěraE-Ž551955TJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. VaryANOzaplaceno
805ŠustrMiloslavE-M701945Ricoh Impromat TáborRicoh Impromat Tábo...ANOzaplaceno
804KolocJosefE-M701943ANOzaplaceno
803MichelHerbertE-M701943Kola Brabec RumburkKola Brabec RumburkANOzaplaceno
801MattušMilanE-M751937POKR PardubicePOKR PardubiceANOzaplaceno
800FrantišekFiřtE-M701945ANOzaplaceno
776HolovlaskýLadislavD-M651949KC N. StrašecíKC N. StrašecíANOzaplaceno
769DrškaVladimírD-M651947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
768ŘíhaWJiříD-M601953KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
767ToušekAntonínD-M601951TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaANOzaplaceno
766NovákLubomírD-M651947CKK ZnojmoCKK ZnojmoANOzaplaceno
763BublaMiroslavD-M601952ANOzaplaceno
762PacholíkAlešD-M601954AGIR LučanyAGIR LučanyANOzaplaceno
761TomekJaromírD-M601952Veloservis TeamVeloservis TeamANOzaplaceno
760PultarováKateřinaD-Ž401967ANOzaplaceno
759VokatýVladimírD-M651948SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
758NovákMilanD-M651946LAWI GRANFONDOLAWI GRANFONDOANOzaplaceno
757KillingerLudvíkD-M601954Cyklo Team KilliCyklo Team KilliCyklo Team Killi IANOzaplaceno
756KasalJiříD-M651948ANOzaplaceno
755ČivrnáNaďaD-Ž401969CUBE Cyklo Špicar JilemniceCUBE Cyklo Špicar Ji...ANOzaplaceno
754HrubecMilanD-M601954TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...TJ Lokomotiva Nymburk IANOzaplaceno
753KšírlováPavlínaD-Ž401966SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
752VomáčkoPetrD-M601953TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...TJ Lokomotiva Nymburk IANOzaplaceno
751ČapekJiříD-M651950TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaANOzaplaceno
749VanclFrantišek D-M651949ANOzaplaceno
748MachulkaJiříD-M651947Cyklo KladnoCyklo KladnoANOzaplaceno
745ŠormPetrD-M651950TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaANOzaplaceno
744ErtelJiříD-M651949Novatop Lapierre, z.s.Novatop Lapierre, z....ANOzaplaceno
743SojákPetrD-M601955ANOzaplaceno
742UTTENDORFSKÝVladislavD-M651950CK Lokomotiva PardubiceCK Lokomotiva Pardub...CK Lokomotiva Pardubice IANOzaplaceno
741PAVLASJosefD-M601952CK Lokomotiva PardubiceCK Lokomotiva Pardub...CK Lokomotiva Pardubice IANOzaplaceno
738TichýLadislavD-M601953KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
737UrychPavelD-M601954HCKHCKANOzaplaceno
735MlátekAntonínD-M651949TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaANOzaplaceno
733ČernýAntonínD-M651946SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
730BurgrJosefD-M601952CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
729KubínIgorD-M601951CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
728BöseFrantišek D-M651950Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy VaryANOzaplaceno
727MandíkZdeněkD-M651947TJ KOVO PrahaTJ KOVO PrahaANOzaplaceno
726ŽebroZdeněk D-M601955Kola Brabec RumburkKola Brabec RumburkANOzaplaceno
724ZelenkaVáclavD-M601952SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
723PrachKarelD-M651946SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
722BienMiroslavD-M651947KC Pivovar VratislaviceKC Pivovar Vratislav...ANOzaplaceno
721RoučaKarelD-M601951TJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. VaryANOzaplaceno
720SvárovskýStanislav D-M601954ANOzaplaceno
718KohoutekPavelD-M601954TJ Jiskra N. BydžovTJ Jiskra N. BydžovANOzaplaceno
717NovakMiroslavD-M651948TJ Jiskra N. BydžovTJ Jiskra N. BydžovANOzaplaceno
715MalinskýFrantišekD-M651949CK 1967 Česká Kamenice CK 1967 Česká Kameni...ANOzaplaceno
714JochZdeněkD-M651948CK a JE TO TřebíčCK a JE TO TřebíčANOzaplaceno
710CharvátFrantišekD-M651948ANOzaplaceno
709HamplJaromírD-M601954ANOzaplaceno
703BradnaVladimírD-M601951ANOzaplaceno
702HorákOldřichD-M651946ANOzaplaceno
614ŠkodaJaroslavC-M551958ANOzaplaceno
612VlčekLadislavC-M501961Sweep CyclingSweep CyclingANOzaplaceno
609HošmanováTerezaC-Ž1997KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
607MoravčíkZdeněkC-M501962SK ORBEA Czech MastersSK ORBEA Czech Maste...ANOzaplaceno
606MachačováJarmilaC-Ž1986Dukla PrahaDukla PrahaANOzaplaceno
603VoplakalJiříC-M551959ANOzaplaceno
601NoskováNikolaC-Ž1997KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
600KudaMiroslavC-M501964CK 1967 Česká Kamenice CK 1967 Česká Kameni...ANOzaplaceno
599StrnadJiříC-M551956ANOzaplaceno
598BajgerováNikolaC-Ž1997KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
597BorufkováLenkaC-Ž301984Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mita...ANOzaplaceno
596ČernýZdeněkC-M501961SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
595KárníkováKateřina C-Ž1991Eleven Mercedes Mitas Eleven Mercedes Mita...ANOzaplaceno
594HolíkJaroslavC-M551956SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
592MichlJosefC-M551959TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...TJ Lokomotiva Nymburk IANOzaplaceno
591BoštíkJiříC-M501961Collm racing teamCollm racing teamCollm racing team IANOzaplaceno
588KrummerRadoslavC-M551958TJ Slavia K. VaryTJ Slavia K. VaryANOzaplaceno
586KudrnáčMiloslavC-M501961Cyklo Point JičínCyklo Point JičínANOzaplaceno
584BendlJaroslavC-M551956Cyklo Bendl club 98Cyklo Bendl club 98ANOzaplaceno
582ŠvábPřemyslC-M501965CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
581BílekMiroslavC-M501963CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
579HájekStanislavC-M551960SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
576JelínekVladimírC-M551957SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IIANOzaplaceno
575PrchalPavelC-M551959SK Cyklosport KernSK Cyklosport KernSK Cyklosport Kern IANOzaplaceno
573BáčováPavlaC-Ž301978BIKE CLUB SVITAVYBIKE CLUB SVITAVYANOzaplaceno
572RůžičkaMartinC-M501964RC Pfeil HofRC Pfeil HofRC Pfeil Hof IANOzaplaceno
571RůžičkaLubošC-M551959RC Pfeil HofRC Pfeil HofRC Pfeil Hof IANOzaplaceno
570FeiglLubošC-M501961ANOzaplaceno
569SimonováMonikaC-Ž1985Cyklotrenink F. TrkalCyklotrenink F. Trka...ANOzaplaceno
567KADLECPETRC-M501962SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IIANOzaplaceno
566BlažekPavelC-M551957ANOzaplaceno
563SekeraJiříC-M501964Sweep CyclingSweep CyclingANOzaplaceno
559MikulováTerezaC-Ž1987SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
557ZezulováKateřina C-Ž1993CK Šluknovsko - Bicykl Kříž TeamCK Šluknovsko - Bicy...ANOzaplaceno
556HavrdaRudolfC-M551957ANOzaplaceno
555BartošováLenkaC-Ž301978H.I.C.H.I.C.H.I.C. IANOzaplaceno
554WűrzMartinC-M501963ANOzaplaceno
551HolasJiříC-M551958Cyklo Point JičínCyklo Point JičínANOzaplaceno
550PragerKarelC-M501963CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
413ŠléglMartinB-M451969Lawi-Granfondo teamLawi-Granfondo teamANOzaplaceno
408NováčekPetrB-M401971Sportovní klub MS AutoSportovní klub MS Au...ANOzaplaceno
407SemeráfJosefB-M451969Sportovní klub MS AutoSportovní klub MS Au...ANOzaplaceno
406PAVLASOndra B-M451969* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
405MATOUŠEKJAROSLAVB-M451967sportovní klub Maxbikesportovní klub Maxbi...ANOzaplaceno
402NovotnýPetrB-M401974AGRO KolínAGRO KolínANOzaplaceno
401KorčakDavidB-M401971Galaxy CykloŠvecGalaxy CykloŠvecANOzaplaceno
399KoďousekDanielB-M401971SKC PečkySKC PečkySKC Pečky IANOzaplaceno
397ŠvarcRadekB-M401971SK Maxbike OstravaSK Maxbike OstravaANOzaplaceno
396KubůMartin B-M401971TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...TJ Lokomotiva Nymburk IANOzaplaceno
395LandaFrantišekB-M401974ANOzaplaceno
384SvěrákVítB-M451967CSK MarkusCSK MarkusANOzaplaceno
381KvapilPetrB-M451969CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IANOzaplaceno
380BöseMartinB-M401974Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy VaryANOzaplaceno
377HruškaJanB-M451969ANOzaplaceno
376JeřábekPetrB-M451966ANOzaplaceno
370ČičkoJiříB-M401975SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
368CharuzaJiříB-M451969ANOzaplaceno
366VávraJaroslavB-M451970SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IIANOzaplaceno
365KosákStanislavB-M451966ANOzaplaceno
359HebertMarekB-M401972* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
354VodičkaVáclavB-M401972CYCLING BRNOCYCLING BRNOANOzaplaceno
352KoprKarelB-M401973KC Slavia PrahaKC Slavia PrahaKC Slavia Praha IANOzaplaceno
350RydvalMichalB-M401974CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
202martinHilpertA-M351979ANOzaplaceno
197KijevskýRadim A-M351977LAWI - Author TeamLAWI - Author TeamANOzaplaceno
196KillingerLudvíkA-M351977Cyklo Team KilliCyklo Team KilliCyklo Team Killi IANOzaplaceno
195KlejnaPetrA-M351980ANOzaplaceno
193RauschertJanA-M351976AC Sparta Praha Cycling AkademieAC Sparta Praha Cycl...ANOzaplaceno
190StránskýJiříA-M301985Collm racing teamCollm racing teamCollm racing team IANOzaplaceno
189DrtinaVojtěchA-M351977ANOzaplaceno
188ProcházkaRadekA-M301982Eleven Cube RidersEleven Cube RidersEleven Cube Riders IANOzaplaceno
182KubátTomášA-M351977CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
179KubíčekMichalA-M301984SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
177BalounTomasA-M301981CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...ANOzaplaceno
175VítekLukášA-M301981Eleven Cube RidersEleven Cube RidersEleven Cube Riders IANOzaplaceno
174VobeckýTomášA-M351978CK Vinohradské šlapkyCK Vinohradské šlapk...CK Vinohradské šlapky IANOzaplaceno
172HUŠEKMARTINA-M351979SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IIANOzaplaceno
171VeselýPavelA-M301981SP Kolo Loap SpecializedSP Kolo Loap Special...ANOzaplaceno
170MužíkVítA-M351976LAWI - Author TeamLAWI - Author TeamANOzaplaceno
169ZemanAlešA-M351980SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
168ŽivnýMiroslavA-M301982ANOzaplaceno
167GuseMichalA-M351976Eleven Cube RidersEleven Cube RidersEleven Cube Riders IANOzaplaceno
161NovotaJanA-M301981Bicykl Kříž Team - CK ŠluknovskoBicykl Kříž Team - C...ANOzaplaceno
157BenešPetrA-M351979BTK EURO BIKE PrahaBTK EURO BIKE PrahaANOzaplaceno
156BaierJiříA-M301984Velosport DomažliceVelosport DomažliceANOzaplaceno
153ZavřelPetrA-M301981* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
151ŠvábMiroslavA-M351976CYCLING BRNOCYCLING BRNOANOzaplaceno
35AdrianŠírekM1996ANOzaplaceno
31KuntLukášM1997Remerx-Merida Team KolínRemerx-Merida Team K...ANOzaplaceno
30ErbenLibor M1983Ex23- SARONI factory teamEx23- SARONI factory...ANOzaplaceno
28HlavatýJanM1997KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
27HrubýJakubM1997KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
23SirůčekVáclavM1997KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
22VránaDominikM1996KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
21HradeckýJaroslavM1996Ski PauderaSki PauderaANOzaplaceno
19LubasMatoušM1991SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IIANOzaplaceno
18KrupičkaVlastimilM1990TJ Lokomotiva NymburkTJ Lokomotiva Nymbur...TJ Lokomotiva Nymburk IANOzaplaceno
17ŠuvadaRadekM1986CSK MarkusCSK MarkusCSK Markus IIANOzaplaceno
16JežekJiříM1974DAS-DURATECDAS-DURATECANOzaplaceno
13ŠléglJiříM1992Cyklo Vape racing teamCyklo Vape racing te...ANOzaplaceno
11ŠevčíkPetrM1988ANOzaplaceno
8NechanickýJakubM1989SSC Železný BrodSSC Železný BrodSSC Železný Brod IANOzaplaceno
7HorákMichalM1985SC Mirva SvitavySC Mirva SvitavyANOzaplaceno
6NovákLukáš M1996* Bez klubové příslušnosti* Bez klubové příslu...ANOzaplaceno
5AndršJakubM1996KC Kooperativa SG KC Kooperativa SG ANOzaplaceno
3BouškaJiří M1979LAWI - Author TeamLAWI - Author TeamANOzaplaceno
2PrůchaBedřichM1973Cykloservex - DURATECCykloservex - DURATE...ANOzaplaceno

tvorba webových stránek        |        webhosting a servery